28 червня 2016, Київ 21:37

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  ВООЗ проведе засідання щодо боротьби з вірусом зіка

  Виконавча рада Всесвітньої організації охорони здоров’я проведе 28 січня в Женеві засідання, присвячене виробленню термінових заходів для протидії вірусові зіка, з поширенням якого пов’язують народження тисяч немовлят із недорозвиненим мозком у державах Карибського басейну і Латинської Америки.

  Про це рішення оголосили після попередження американських вчених про те, що є небезпека виникнення пандемії лихоманки зіка. Головною небезпекою вірусу зіка, який переносять комарі, вважається можливість мікроцефалії – вроджене зменшення розмірів мозку і черепа у плоду, що приводить до розумової відсталості, – якщо на хворобу перехворіла вагітна жінка.

  На даний час вірус зіка вже зафіксували у понад 20 країнах Карибського басейну, Північної і Південної Америки.

  Лікування або вакцини від хвороби наразі немає. У людей, що заразилися, зазвичай трохи підвищується температура, виникає висип на шкірі і коньюнктивіт. Симптоми спостерігаються протягом 2–7 днів.

  Всесвітня організація охорони здоров’я застерегла, що вірус зіка може поширитися майже на всю Північну і Південну Америку.

  Вперше вірус виявили в 1947 році в Уганді, в Америках його не фіксували до 2014 року.

  27 січня перший випадок зараження вірусом зіка виявили в Данії. Данські медики повідомили, що громадянин цієї країни, який нещодавно відвідував Південну і Центральну Америку, був інфікований вірусом зіка.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ