29 червня 2016, Київ 06:38

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  ВООЗ збирається на позачергове засідання щодо вірусу зіка

  x

  Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) проведе у понеділок, 1 лютого, екстрене засідання, щоб вирішити, чи треба оголошувати надзвичайну ситуацію міжнародного рівня у сфері охорони здоров’я через вірус зіка.

  На позачерговому засіданні у Женеві розглянуть ситуацію зі спалахом вірусу у Центральній і Південній Америці. ВООЗ попереджає, що вірус рухається «від легкої загрози до одного з тривожних рівнів».

  Оголошення надзвичайної ситуації міжнародного рівня у сфері охорони здоров’я через вірус зіка означатиме, що його визнають глобальною загрозою і буде виділене фінансування на потреби боротьби з ним.

  У ВООЗ припускають, що упродовж наступного року Центральну та Південну Америку може очікувати 3–4 мільйони випадків зараження вірусом зіка.

  Увага світової спільноти прикута до дії організації, до якої висловлювали претензії через повільне реагування на спалах лихоманки ебола в Західній Африці.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ