28 червня 2016, Київ 18:00

  УСІ НОВИНИ / Події

  Абромавичус приїхав до НАБУ на допит

  Айварас Абромавичус
  Айварас Абромавичус

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус приїхав до Національного антикорупційного бюро України для надання свідчень.

  «Є свідчення про те, що деякі політики тиснуть на призначення на ключові позиції як у державних компаніях, так і на заступників міністрів, у тому числі МЕРТ, тому ми повинні конструктивно поспілкуватися з НАБУ. Ми принесли все, що в нас є, – скриншоти та інші речі. У мене у телефоні є багато цікавої інформації, тому я ним дуже дорожу, я хвилювався за цілісність деяких даних, тому про всяк випадок відправив Сергію Лещенку, якому довіряю, цей скриншот», – повідомив Абромавичус перед допитом у НАБУ.

  Раніше народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко опублікував нібито переписку Абромавичуса і виконавчого директора «Нафтогазу» Андрія Пасішника.

  3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

  Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти поліграф.

  Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ