31 травня 2016, Київ 22:48

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Розвідка США: Росія продовжуватиме тиск на Україну

  Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер
  x
  Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер
  Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер

  Директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер заявляє, що у 2016 році Росія продовжуватиме «агресивну зовнішню політику», включаючи перешкоджання устремлінь Заходу щодо України.

  9 лютого Клеппер заявив, що попри скорочення насильства між українськими військовими та сепаратистами на Донбасі, яких підтримує Росія, Кремль продовжуватиме «довготерміновий вплив на Київ» і зриватиме «спроби України інтегруватися у західні інституції».

  «Події в Україні спонукають Москву до посилення її присутності у регіоні для запобігання зміни режимів у колишніх радянських республіках і для пришвидшення переходу до багатополярного світу, у якому Росія є безперечним гегемоном у Євразії», – наголосив Клеппер.

  За словами Джеймса Клеппера, у 2016 році Росія посилить тиск на своїх сусідів, щоб змусити їх приєднатися до Євразійського економічного союзу під проводом Москви, до якого наразі входять Вірменія, Білорусь, Казахстан та Киргизстан.

  У березні 2014 року Росія анексувала український Крим. Після цього США та Євросоюз запровадили низку санкцій проти Москви. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на Донбасі, де за час бойових дій, які тривають від квітня 2014 року, загинули понад 9 тисяч людей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Аблай
  10.02.2016 00:55
  Посмотрел авторскую программу Ирины Шотгрiн, куда пригласили на интерв'ю целого заместителя Министра Информационной Политики. Ребят. Вы вконец с дуба рухнули что ле? На всё министерство информационной политики выбили(не выделили, а выпросили) лишь 3,6 млн.гривень и штат в 29 сотрудников? Да вы прямо говоря офонарели. И это притом, что гибридная доктрина Путина строиться лишь на двух составляющих:
  1.) Першее и самое главное - СМИ и агрессивная пропаганда.
  2.) Хорошо вооружённая армия, подготовленная по лучшим немецким стандартам.

  На военный бюджет выделили 113 млрд.гривень, на информационную политику - 3,6 млн. и 29 сотрудников. Да лучше бы вы сразу на коленях в Кремль приползли.. Этотпростотпесец какой-то..

  від: Аблай
  09.02.2016 21:05
  А чего хотела нынешняя, робкая Украина? Вы даже по российским троллям нормально отработать не можете, хотя они и являются "Ахилессовой" пятой Кремля(и русских спецслужб). Вы даже не можете обломать связку "Москва-этнические шакалы". Максимум что могли разрешить - это решить вопрос с Украинским телесериалом "Президент из народа" на промасимовском/Уйгурском телеканале "31". Понятно что Евразийская группа(уйгуры-узбеки-Машкевич) боятся идти на прямой конфликт с Россией. Но при таком количестве компромата, при безудержном вывозе нашего казахского сырья, они уже должны были российские флаги в своих АНК поджигать. А пока этого всего нет. Понятно что игру ведут США с КНР, но и вы ведь не лыком шиты? И кому в конечном счёте больше нужны деньги? Им или вам? У кого в мягком подбрюшье РФ самая огромная диаспора? Кто должен играть первую скрипку по нашим горно-металлургическим активам(и пассивам). Если нужны будут деньги - не стесняйтесь обращаться за помочью к США и Британии. Бенилюкс. КСА.

  від: Ник Місто: Днепр
  09.02.2016 19:55
  Выбирая куда ступить: в болото или на лужайку, нормальный человек выберет лужайку. И тут процесс не обратим, как бы черти не тянули человека в болото.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Випускники окупованої частини Донбасу. Куди поступати? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко зірвала свій портрет у Верховній Раді  

   

  Позиції бойовиків поблизу Широкина з висоти в сотню метрів  

   

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ