29 червня 2016, Київ 04:50

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  Найбільше в Україні транзитне містечко для переселенців відзначило першу річницю

  У Павлограді на Дніпропетровщині 13 лютого відзначили річницю відкриття модульного містечка для переселенців. День народження модульного комплексу святкували розважальною програмою з подарунками.

  Як повідомили в обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій, переселенцям передали солодкі подарунки та фрукти від влади, рятувальників, волонтерів. Розваги для дітей влаштували волонтери Червоного Хреста.

  Транзитне містечко для переселенців з Донбасу у Павлограді
  Транзитне містечко для переселенців з Донбасу у Павлограді

  За інформацією адміністрації містечка, зараз у павлоградських модулях мешкає понад 350 людей, майже третина з них – діти. Попри те, що договір на проживання укладається на 3 місяці, чимало родин продовжують його по кілька разів, є сім’ї, які мешкають тут з моменту відкриття. Вартість проживання становить 150 гривень з людини на місяць, тому охочих заселитись в модулі не бракує. 

  Транзитне містечко для переселенців з Донбасу у Павлограді
  Транзитне містечко для переселенців з Донбасу у Павлограді

  За словами мешканців, у подальшому їхнє містечко буде облаштовуватись силами волонтерів, міжнародних організацій і самих переселенців. Жителі модулів мріють про дитячий майданчик та лавки.

  13 лютого 2015 року на Дніпропетровщині, у Павлограді, відкрили найбільше в Україні модульне містечко для переселенців. Воно розраховане на 640 людей. Містечко складається з будинків з кімнатами сімейного типу, гуртожитку, кількох пралень та адміністративної будівлі. Будинки обладнані необхідним для життя – меблями, холодильниками, кухонним приладдям, у кожному є санвузол, душ, засоби гігієни, постіль. Усе це профінансував уряд Німеччини.

  Загалом на Дніпропетровщині у співпраці з Німеччиною звели п’ять модульних містечок: у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

  В області налічується близько 90 тисяч осіб, які переїхали з Донецької та Луганської областей, а також Криму.

  Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За цей час, за даними ООН, там загинули близько 9 тисяч людей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: none Місто: mine
  15.02.2016 06:08
  it is kind of strange to see a lady in fur coat on this picture. this was suppose to be a cheap place for people who can not afford to pay regular rent. have some dignity: if you can afford fur , I am sure you are able to afford to pay rent somewhere else: stop using government for everything - let other people have the opportunity to use this place! they might really need this. its just disgusting! and you want international help after this?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ