29 червня 2016, Київ 13:51

    УСІ НОВИНИ / Події

    Буковина: активісти заблокували близько 30 російських вантажівок

    Учасники блокади російських вантажівок у Житомирській області, фото 13 лютого 2016 року
    Учасники блокади російських вантажівок у Житомирській області, фото 13 лютого 2016 року

    Волонтери та громадські активісти вже другу добу блокують вантажівки з російськими номерами на пункті пропуску «Порубне» у Чернівецькій області, усього заблоковані близько 30 російських вантажівок.  

    Як повідомила кореспонденту Радіо Свобода активістка Галина Єреміца, чергують цілодобово, фури із турецькими чи болгарськими номерами пропускають.

    За словами учасників акції, акція – безстрокова, поки влада не ухвалить рішення щодо цієї ситуації. 

    Протягом останніх кількох днів у кількох областях України почав поширюватися громадянський рух за блокування транзиту російських товарів через українську територію у відповідь на дії Росії. 

    Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів України, уряд розгляне питання руху російських вантажівок територією України 15 лютого.

    У неділю Міністерство транспорту Росії повідомило, що зупинило на території цієї країни пересування вантажного автотранспорту, зареєстрованого в Україні. У російському відомстві зазначають, що це захід у відповідь на «неправочинне блокування російського автотранспорту на території України», і чинність цієї заборони триватиме, доки українська сторона не врегулює ситуацію з цим блокуванням.

    Раніше Росія з початку січня 2016 року повідомила про запровадження значних ускладнень для транзиту українських товарів російською територією до Казахстану, що на практиці обернулося практично повним блокуванням українського транзиту через територію Росії.



    На цю ж тему:

    У Житомирській області активісти теж блокують російські фури 13.02.2016
     У Житомирській області активісти теж блокують російські фури

    Активісти сповістили начальників обласних управлінь СБУ та Нацполіції про початок безстрокової акції протесту далі

    «Ведмежа блокада» російських перевізників 12.02.2016
     «Ведмежа блокада» російських перевізників

    Експерти вважають цю акцію шансом торгуватись за транзит територією Росії в Середню Азію далі



    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


    ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
    Форум закрито
    Відсортувати коментарі:
    Коментарі
         
    від: Матвій Місто: Кельменці
    15.02.2016 07:50
    І яценюк щось береться зі старою командою щось вирішити далі? Люди роблять те, що повиннен уряяд робити негайно, а не вірішувати те, що вже перезріло та підтверджує , що цей уряд потрібно гнати в шію разом з цим прем'єром-піфією, здатним тільки на зомбування бабулек, його прихіфльниць

    від: Slavko Tadar Місто: Des tut
    15.02.2016 07:12
    Сьогодні, ці псевдопатріоти "гальмують" російські вантажівки, а завтра, вони у повному складі, (в умовах спровокованої Кремлем штучної "урядової кризи", вирушать на новий майдан з новими тисячами жертв! Для успішного проведення реформ, Україні у першу чергу потрібний мир та спокій всередині країни, а не хаос, який провокують ці кремлівські "патріоти"! В Україні, досить успішно просуваються реформи і Кремль це не влаштовує! Бо АБО СИЛЬНА УКРАЇНА, АБО ПЕРЕМОГА КРЕМЛЯ! Зараз можливі тільки два сценарія! Зміцнення України і крах кремлівського режиму, або дестабілізація і крах України і тоді зміцнення кремлівського режиму, а як наслідок, встановлення в РФ жорсткої диктатури і повне знищення опозиції в РФ! А в Україні та інших колишніх колоніях початок війн і конфліктів, спровокованих Кремлем! Українці! Час включати голову і припиняти йти за кремлівськими провокаторами!!!!!
    У відповідь

    від: Іван
    15.02.2016 19:48
    А чому гібридний президент, чи гібридний уряд не виконують очевидних та перезрілих завдань ? Чому НАРОД України повинен все нести на своїх плечах і зараз також ? Польща не веде війни з москалями , але їхній патріотичний уряд зіграв на випередження та перекрив кисень кацапам. А "наші" продажні злодюги при владі дивляться лише що вкрасти і кому що продати, одночасно не прикрито підігруючи окупанту. Щоб буда сильна Україна , то потрібно замінити цих брехливих соплежуїв, які по крові Народу України повскакували у владні крісла. В іншому разі вони приведуть путлера по червоному килимку і до вас в хату, так само як вони зробили це в Криму. Чи не так ?
    У відповідь

    від: Сташинский Місто: Русь
    15.02.2016 15:57
    пізно пити боржомі, не захотіли виборів Януковича, отримали громадянську війну, банкрутство і втрату територій, напевно все як Путін і хотів! )

    від: Цензура Місто: Так
    15.02.2016 06:33
    Молодці. Земля повинна горіти під ногами окупанта та його прихвостнів по всій Україні ! Продажна , бездарна та безпорадна "влада" ні на що не здатна. Вони навіть війну війною бояться назвати, виродки. Смерть ворогам !

    від: Slavko Tadar Місто: Des tut
    15.02.2016 06:30
    Ідіотизм! Російські вантажівки, мусять затримувати, ще на кордоні, українські прикордонники і поліція, а не якісь не зрозумілі формування всередині України! Українська держава, мусить вже стати сильнішою! Годі вже панувати в Україні екстремістам з "демократичними" гаслами! Тільки від народу залежить, кого вони підтримають, законну українську владу, чи екстремістів псевдопатріотів профінансованих з Кремля! Якщо народ підтримає свою ж владу, Україну чекає майбутнє в родині цивілізованих народів, а якщо підтримає прокремлівських псевдопатріотів і екстремістів, на Україну чекають нові негаразди, майдани і кремлівська окупація! Українському народові, вже час почати розуміти, хто друг України, а хто ворог! Хто справжній патріот, а хто кремлівська тітушка з "патріотичними" і антикорупційними гаслами!!!!!
    У відповідь

    від: Іван
    15.02.2016 21:27
    А хто стримує українську "владу" зробити це саме що зробили сусіди поляки ? Очевидні речі ! Вони працюють на стороні загарбника. То кого фінансує путлер в Україні ? Не шукайте ворогів там де їх нема, а просто озвучте правдиву ситуацію. Внутрішні перефарбований ворог гірший ніж зовнішній.

    від: Volodumyr Місто: Donetsk
    15.02.2016 02:05
    Why does Russia attack Ukraine from different sides? I recollect the time 2 years ago. I never could imagine that Russia will occupy Ukraine, I never could imagine that Russia will be unfriendly to people of Ukraine, I never could imagine that Ukrainian channel will be forbidden in Donetsk... I cannot imagine even now that soldiers of Russia shoot at people of Ukraine... It seems a nightmare... And it is really scary to realize that it is a real world.
    Did you hear about a football match between soldiers of enemy countries during World War I? I cannot imagine analogic match between soldiers of Ukraine and rebels now. I could not imagine a war in 21 century at all. It seemed not real. War was in T.A.T.u.'s song, in film, in news - it often was between USA and some savages. But I never thought that east of Ukraine will be similar to...
    У відповідь

    від: Владимир Місто: Русь
    15.02.2016 15:54
    а забув як у Києві Динамо грало у другу світову?
    І забув хто влаштував розвал країни на Площі, хто війська вів на мирних людей Донбасу, тоді купи таблетки для пам'яті!

    від: Микола Місто: Київ
    15.02.2016 00:46
    Головне, шоб не було провокацій з боку наших радикалів, неврівноваженних та агентів спецслужб Россії, які мабуть є в таких ситуаціях (тут діло наших спецслужб не допустити провокацій).

    від: Volodymyr Місто: donetsk
    15.02.2016 00:28
    Are there Russians among phe people who block Russian trucks? Echo of Moscow has reported taat Uktaiaian trucks are being blocked in Russia too.

    ДОЛУЧАЙСЯ!
    Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

    СПЕЦПРОЕКТ

    Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

    ВІДЕОПРОГРАМИ

    «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

    РОЗКЛАД ПРОГРАМ

    ІНФОГРАФІКА

    Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

    20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

    На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

    «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

    Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

    Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

    ОБРАНЕ ВІДЕО

    Ситуація в зоні бойових дій

    Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

    Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

    Хронологія
    В інших ЗМІ