28 червня 2016, Київ 10:44

  УСІ НОВИНИ / Політика

  В МЗС України почали готувати міжнародні переговори про деокупацію Криму – Макеєв

  Олексій Макеєв
  Олексій Макеєв

  У Міністерстві закордонних справ України взялися за завдання, пов’язані з організацією міжнародних переговорів про деокупацію Криму у форматі «Женева плюс», повідомив директор департаменту політики й комунікацій міністерства Олексій Макеєв.

  «Завдання щодо організації міжнародного переговорного процесу вже є, і ми почали їх реалізовувати в рамках Мюнхенської конференції з безпеки в контакті з іншими країнами світу», – сказав він в інтерв’ю проектові Радіо Свобода, сайтові Крим.Реалії.

  Макеєв не став конкретизувати, що саме це за завдання. «Я не хотів би зараз говорити детально. Ця робота почалася. Нам треба зрозуміти, яким чином ми могли б найефективніше створити цей переговорний майданчик. Представники Росії все ще намагаються зробити вигляд, що теми Криму не існує для Росії. Тема Криму існує для всього світу! Треба зробити так, щоб Росія нарешті це теж усвідомила», – додав чільний посадовець МЗС.

  Олексій Макеєв також закликав громадськість, журналістів і «всіх однодумців» разом працювати для деокупації Криму – «взаємодіяти з нами, підказувати нам, що відбувається, надавати інформацію про порушення прав кримчан, щоб ми залучали всі дипломатичні інструменти реагування на них».

  Росія окупувала український Крим і незаконно заявила про його анексію на початку 2014 року; майже весь світ не визнав цих претензій Москви, їх відкинула своєю резолюцією Генеральна асамблея ООН. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року датою початку тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. Європейський союз, а також США і ще низка країн світу запровадили через це санкції проти Росії, проти діячів, причетних до окупації, і проти захоплених Росією кримських компаній.

  «Женевський формат» переговорів про подолання російської агресії проти України, розширений варіант якого нині пропонує Київ, існував протягом короткого часу у 2014 році з участю України, Росії, США і ЄС; Росія вже висловлювалася категорично проти відновлення цього формату.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Москаль проклятый
  15.02.2016 22:36
  Итересно, а этот Макеев спросил мнение крымчан? Что-то я не вижу, чтобы они в Украину рвались.
  У відповідь

  від: Ken Місто: Chudniv
  16.02.2016 09:02
  Он не должен спрашивать мнение преступников и их пособников. Их мнение также не будет учитываться, когда им всем будут зачитываться решения украинских и международных судов.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ