01 червня 2016, Київ 00:47

  УСІ НОВИНИ / Політика

  В МЗС України почали готувати міжнародні переговори про деокупацію Криму – Макеєв

  Олексій Макеєв
  Олексій Макеєв

  У Міністерстві закордонних справ України взялися за завдання, пов’язані з організацією міжнародних переговорів про деокупацію Криму у форматі «Женева плюс», повідомив директор департаменту політики й комунікацій міністерства Олексій Макеєв.

  «Завдання щодо організації міжнародного переговорного процесу вже є, і ми почали їх реалізовувати в рамках Мюнхенської конференції з безпеки в контакті з іншими країнами світу», – сказав він в інтерв’ю проектові Радіо Свобода, сайтові Крим.Реалії.

  Макеєв не став конкретизувати, що саме це за завдання. «Я не хотів би зараз говорити детально. Ця робота почалася. Нам треба зрозуміти, яким чином ми могли б найефективніше створити цей переговорний майданчик. Представники Росії все ще намагаються зробити вигляд, що теми Криму не існує для Росії. Тема Криму існує для всього світу! Треба зробити так, щоб Росія нарешті це теж усвідомила», – додав чільний посадовець МЗС.

  Олексій Макеєв також закликав громадськість, журналістів і «всіх однодумців» разом працювати для деокупації Криму – «взаємодіяти з нами, підказувати нам, що відбувається, надавати інформацію про порушення прав кримчан, щоб ми залучали всі дипломатичні інструменти реагування на них».

  Росія окупувала український Крим і незаконно заявила про його анексію на початку 2014 року; майже весь світ не визнав цих претензій Москви, їх відкинула своєю резолюцією Генеральна асамблея ООН. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року датою початку тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. Європейський союз, а також США і ще низка країн світу запровадили через це санкції проти Росії, проти діячів, причетних до окупації, і проти захоплених Росією кримських компаній.

  «Женевський формат» переговорів про подолання російської агресії проти України, розширений варіант якого нині пропонує Київ, існував протягом короткого часу у 2014 році з участю України, Росії, США і ЄС; Росія вже висловлювалася категорично проти відновлення цього формату.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Москаль проклятый
  15.02.2016 22:36
  Итересно, а этот Макеев спросил мнение крымчан? Что-то я не вижу, чтобы они в Украину рвались.
  У відповідь

  від: Ken Місто: Chudniv
  16.02.2016 09:02
  Он не должен спрашивать мнение преступников и их пособников. Их мнение также не будет учитываться, когда им всем будут зачитываться решения украинских и международных судов.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Випускники окупованої частини Донбасу. Куди поступати? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  «Заздріть мовчки»: хто фігурує у «чорній бухгалтерії» регіоналів?

  Лише впродовж кількох місяців 2012 року Партія регіонів могла витратити 66 мільйонів доларів 

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко зірвала свій портрет у Верховній Раді  

   

  Позиції бойовиків поблизу Широкина з висоти в сотню метрів  

   

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ