28 червня 2016, Київ 16:11

  УСІ НОВИНИ / Події

  США надали українським рятувальникам 20 сучасних комплектів обладнання для розмінування

  20 найкращих саперів України оснастять американським обладнанням (відео)i
  X
  Михайло Штекель
  16.02.2016
  Штаб командування Збройних сил США в Європі передав Державній службі з надзвичайних ситуацій сучасне рятувальне обладнання для оснащення 20 піротехнічних фахівців. Обладнання будуть застосовувати для розмінування в зоні АТО.
  20 найкращих саперів України оснастять американським обладнанням (відео)

  США надали українським рятувальникам 20 американських індивідуальних комплектів для розмінування.

  Вчити працювати із новим обладнанням будуть наприкінці лютого на одному з полігонів поблизу Хмельницького. На навчання поїдуть 20 керівників піротехнічних підрозділів зі всієї України.

  «Обладнання, яке передається сьогодні для піротехнічних підрозділів ДСНС, надано штабом командування збройних сил США в Європі через відділ оборонного співробітництва посольства США в Україні. Обладнання призначене для проведення гуманітарного розмінування та знешкодження небезпечних предметів», – наголосив заступник керівника управління ДСНС організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Андрій Бевз.

  За його словами, нове обладнання принципово не відрізняється від того, що зараз використовують українські рятувальники, але є новим та сучасним, серед новинок – лазерні далекомірі і GPS-маяки.

  США надали Україні 20 металодетекторів, 20 комплектів індивідуального бронезахисту, 5 групових і 20 індивідуальних комплектів для проведення дистанційного розмінування, 5 комплектів для маркування території, комплект для знищення боєприпасів і один комплект для керівників робіт з розмінування.

  Загальна вартість обладнання – 244 тисячі доларів. Комплектів обладнання вистачить для повного оснащення 20 піротехніків. Всього в ДСНС таких спеціалістів 500.

  Таке ж саме обладнання використовується в американській армії. Для навчання українських спеціалістів приїхали 4 інструктори, які протягом трьох тижнів навчатимуть найкращих спеціалістів.

  «Ми навчаємо по американських стандартах і розуміємо, що вже досвідчених рятувальників. Вони в майбутньому навчатимуть своїх колег, передаватимуть їм інформацію, яку ми їм надамо», – говорить інструктор і сержант 1-го класу Дрю Гейм.

  В 2015 в системі Державної служби з надзвичайних ситуацій створили київський центр гуманітарного розмінування в Києві, а в цьому році планують створити аналогічний центр в Луганській області, повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін.

  За офіційними даними, з початку АТО працівники ДСНС очистили від вибухонебезпечних предметів і боєприпасів близько 11 тисяч гектарів землі, 38 гектарів водних акваторій, понад тисячу соціальних і житлових об’єктів. Спеціалісти вилучили і знешкодили близько 50 тисяч вибухонебезпечних предметів, 740 з яких були спеціально встановлені і замасковані під побутові речі, у тому числі дитячі іграшки. В цьому році піротехніки зачистили близько 740 гектарів територій і вилучили 2800 вибухонебезпечних предметів.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ