28 червня 2016, Київ 10:45

  СХЕМИ / СХЕМИ (розслідування і новини)

  Яценюк вночі перед звітом уряду тричі приїжджав до Адміністрації президента – «Схеми»

  Арсеній Яценюк і Петро Порошенко
  Арсеній Яценюк і Петро Порошенко

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк тричі відвідував Адміністрацію президента в ніч на 16 лютого – напередодні звіту уряду у Верховній Раді. Про це йдеться у сюжеті «Кулуарщина» програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та «UA:Першого» каналу. 

  Вперше Яценюк прибув до офісу глави держави на засідання фракції «Блоку Петра Порошенка», хоча в цей самий час у приміщенні Кабміну відбувалося засідання його фракції «Народний фронт». Після цього Арсеній Яценюк повернувся до Кабміну, де на нього чекали депутати. 

  Вдруге прем’єр приїхав близько десятої вечора, коли ані журналістів під Адміністрацією президента, ані депутатів від «Блоку Порошенка» вже не було. Яценюк повернувся до офісу президента, заїхавши на своєму авто через чорний хід. 

  Автомобіль прем’єр-міністра з чорного входу заїжджає до Адміністрації президента
  Автомобіль прем’єр-міністра з чорного входу заїжджає до Адміністрації президента

  В той самий час в Адміністрації перебувала лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко та близький соратник і бізнес-партнер президента України Петра Порошенка Ігор Кононенко – журналісти «Схем» зафіксували, як вони заїжджали та виїжджали з чорного входу. 

  Втретє автомобіль прем’єра із супроводом повернувся на Банкову вже близько першої ночі. 

  Наступного дня, 16 лютого, після звіту уряду парламентарі визнали роботу уряду незадовільною, але не відправили у відставку Кабінет Міністрів – забракло 32 голоси. 

  В тому числі, в останній момент не віддали свої голоси за відставку Яценюка і частина депутатів БПП. 

  «Арсеній Яценюк, перебуваючи в Адміністрації президента, ламає всю систему парламентаризму, намагаючись отримати гарантію свого прем’єрства особисто в президента. Вони домовляються», – розповів у коментарі Радіо Свобода народний депутат з президентської фракції Мустафа Найєм, довідавшись про неанонсовані нічні візити прем’єра до Адміністрації президента. 

  Схожу думку висловив і позафракційний депутат Сергій Тарута: «Для всіх зрозуміло – була спланована гра з визнання незадовільної роботи. А коли треба було голосувати за відставку – всі як миші порозбігалися. Зрозуміло, що це була домовленість Банкової і Грушевської».

  Наразі Яценюк цю інформацію не коментував, проте вчора, 18 лютого, прем’єр заявив, що має намір провести ще консультації з президентом України Петром Порошенком.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Сергей Місто: Одесса
  24.02.2016 00:11
  Пацаны с девкой готовятся в очередной раз "развести" народ Украины, как последних лохов. Наверное Петя, Сеня и Юлька , таки из наших, тоесть все они Вайсманы. Туда же и Гройсмана.

  від: Volodymyr Kubicki Місто: львів
  22.02.2016 14:38
  Щось занадто далеко ми заходимо. Зустріч Президента з Прем'єром без журналістів - це вже корупція? Відставка Уряду пішла б на ористь Державі?

  від: Volodymyr Kubicki Місто: львів
  22.02.2016 13:22
  Щось ми занадто далеко зайшли. Виявляється, що якщо Прем'єр спілкується з Президентом без журналістів - це, на думку "гарячих голів", корупція. Для того й існують депутати, щоб думати як голосувати і які результати їх голосування матиме для Держави. Хіба відставка Яценюка була б позитивом у теперішній ситуації?

  від: Атан Місто: Одесса
  19.02.2016 15:23
  Cумно...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ