25 травня 2016, Київ 10:08

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  У Раді безпеки ООН заявили, що проект резолюції Росії щодо Сирії не має майбутнього

  Відразу три країни-члени Ради безпеки ООН із правом вето – США, Франція й Велика Британія – заявили у п’ятницю, що поданий Росією проект резолюції щодо Сирії не має майбутнього.

  Проект передбачав висловити глибоку стривоженість повідомленнями про нарощування воєнної сили і підготовку до початку іноземної наземної інтервенції на територію Сирії.

  Цим проектом Росія відгукнулася на заявлену Туреччиною можливість ввести її війська на північ Сирії. Як заявляли в МЗС у Москві, там такі можливі дії вважатимуть підривом суверенітету і територіальної цілісності Сирії.

  Росія, яка втрутилася у громадянську війну в Сирії на боці режиму президента країни Башара аль-Асада, заявляє, що зробила це зі згоди законної влади Сирії. Повітряні удари Росії на півночі Сирії також вочевидь спрямовані на підтримку загонів сирійських курдів, які намагаються захопити собі території вздовж кордону з Туреччиною, щоб об’єднати курдські за населенням території на північному заході і на північному сході Сирії.

  Туреччина, яка разом із низкою західних та арабських країн офіційно відмовила владі Асада в легітимності, вважає ці загони сирійських курдів терористичним угрупованням і наразі здійснює по них артилерійські удари зі свого боку кордону. Також метою Туреччини на півночі Сирії є зупинити наступ сирійських урядових військ у регіоні за підтримки повітряних ударів Росії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Сергей Пригара
  20.02.2016 12:05
  Москва вже заявляла про бажаність компромісу по Сирії, який дозволить їй отримати не тільки чергового лялькового друга-союзника, але й військову базу і плацдарм для здійснення авантюр в регіоні сходу Середземного моря. Проблема полягає в тому що такий компроміс важко легалізувати оскільки після не дуже ретельного виконання Мінських угод жадаючих щось підписувати з Путіним не багато.

  від: Иванович
  20.02.2016 03:59
  Политика эта грязная штука,если она ведется на благо народа,это хорошо.Но не та политика которую ведет Россия,по отношению и к своему народу,и на мировом уровне.Как можно,зная прекрасно доверять России,что Путин будет делать то что нужно коалиции.Теперь сами убедились,что Россия создает хаос в мировом сообществе.Не пора ли взяться конкретно за Россию, вести более жосткие санкции по отношению к ней.И сколько нужно еще человечиских жертв,чтоб мировое сообщество поняло где ЗЛО.

  від: Святослав
  20.02.2016 03:19
  Не надо дважды наступать,на те же самые грабли,что в Украине.

  від: Остап Місто: Кременчуг
  20.02.2016 02:30
  На жаль ,Туреччина- не Америка.Всі ці конфлікти є результатом потурання президентаів США інтересам великого бізнесу і олігархату.Коли президент супердержави перетворюється в маріонетку,то наслідки будуть плачевні,що і показує практика.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ