27 червня 2016, Київ 23:15

  Півмільйона дітей постраждали від дворічного конфлікту на сході України – ЮНІСЕФ

  ©Shutterstock©Shutterstock
  x
  ©Shutterstock
  ©Shutterstock

  Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) 19 лютого повідомив, що конфлікт в Україні має глибокий вплив на життя 580 тисяч дітей, які живуть на непідконтрольних уряду України територіях, а також тих, хто перебуває біля лінії фронту. За даними фонду, більше третини з цього числа, а це 200 тисяч дітей, потребують психологічної допомоги.

  «Два роки насильства, обстрілів і страху залишили непоправний слід у житті тисяч дітей на сході України. В час, коли продовжується конфлікт, ми повинні негайно відповісти на фізичні та психологічні потреби дітей», – сказала голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс.

  Вона закликала всі сторони конфлікту гарантувати безпечний рух і безперешкодний гуманітарний доступ, щоб допомогти дітям, які цього потребують.

  Усього, за даними ЮНІСЕФ, в Україні зареєстровано понад 215 тисяч внутрішньо переміщених дітей. Щонайменше одна із п’яти шкіл була зруйнована або пошкоджена. Минулого року понад 20 дітей загинули і 40 були поранені. Серед причин смертності – спрацювання вибухових предметів.

  Фонд попереджає, що через холод і нестачу палива діти постають перед ризиком респіраторних інфекцій, а відсутність доступу до медичних послуг та брак медикаментів загрожують збільшити кількість спалахів захворювань.

  Від квітня 2014 року на частині територій Донецької і Луганської областей триває антитерористична операція. Низка населених пунктів Донбасу, зокрема Донецьк і Луганськ, наразі окуповані проросійськими бойовиками. Відтоді, за даними ООН, на Донбасі загинули понад 9 тисяч людей, близько 21 тисячі – поранені.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.
  Актуальне фото
  Найбільший кримськотатарський прапор у світі (6 на 39 метрів) під час відзначення Дня кримськотатарського прапора. Київ, майдан Незалежності, 26 червня 2016 року

  Найбільший кримськотатарський прапор у світі (6 на 39 метрів) під час відзначення Дня кримськотатарського прапора. Київ, майдан Незалежності, 26 червня 2016 року

  ФОТОЩОДЕННИК РАДІО СВОБОДА

  Світові валюти

  UAH
  USD
  0,0322
  UAH
  EUR
  0,0356
  UAH
  RUB
  0,0004

  Rates may not be current.

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ

  Популярне з інших сайтів

  Погода, Новости, загрузка...