27 травня 2016, Київ 05:15

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Через дефіцит прісної води у Криму запровадили режим підвищеної готовності

  Північно-Кримський канал, архівне фото
  Північно-Кримський канал, архівне фото

  У Криму через брак запасів води, у зв’язку з загрозою надзвичайної ситуації природного характеру, запровадили режим підвищеної готовності. Про це йдеться в розпорядженні «голови» російської влади Криму Сергія Аксьонова.

  «У зв’язку з дефіцитом запасів поверхневих вод для гарантованого забезпечення питних і господарсько-побутових потреб населення міст Керч, Феодосія та Ленінського району, пов’язаним із припиненням постачання води з річки Дніпро Північно-Кримським каналом у наливні водосховища», – пояснюють причину запровадження режиму у розпорядженні, опублікованому на сайті підконтрольного Росії «уряду» Криму.

  Документ передбачає створення оперативного міжвідомчого штабу «з ліквідації загрози надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня з водозабезпечення населення міст Керч, Феодосія та Ленінського району».

  Оперативному міжвідомчому штабу наказали «забезпечити проведення заходів, спрямованих на ліквідацію загрози надзвичайної ситуації, пов’язаної з дефіцитом запасів поверхневих вод для заповнення наливних водосховищ».

  Вода, що надходить з материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму у пісній воді через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася і для поливу сільгоспугідь. Після анексії Криму Росією подачу води по каналу припинили.

  Міністр природних ресурсів і екології Росії Сергій Донський у вересні 2015 року заявляв, що Росія не веде переговорів з Україною щодо відновлення водопостачання Криму Північно-Кримським каналом.

  Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  20.02.2016 22:50
  Без води і не туди і не сюди

  від: Юрий Місто: Киев
  20.02.2016 21:08
  Все возвратится на свои места Крым будет принадлежать истинным хозяевам Крымским татарам Только татары смогут восстановить Крым Ихние корни и ихняя Земля Крым Монгольское иго долго находилось на земле Киевской Руси но ему пришлось уйти на земли Московии Это иго существует там до сих пор

  від: Пэтя Місто: Киев
  20.02.2016 20:53
  Маразм крепчал...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ