24 травня 2016, Київ 14:44

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Путін попросив кримчан «ще трохи потерпіти»

  Володимир Путін
  Володимир Путін

  Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з головою «кримського уряду», підконтрольного Кремлю, Сергієм Аксьоновим, заявив, що кримчанам треба «потерпіти ще трохи» через проблеми з електроенергією.

  За його словами, друга черга енергомосту з Кубані до Криму може бути введена «до 1 травня, або достроково».

  «Потрібно ще потерпіти трохи, думаю, що колеги впораються до 1 травня точно, а, можливо, і раніше», – сказав Путін.

  У відповідь Сергій Аксьонов запевнив, що кримчани «з терпінням і розумінням ставляться до того, що сталося».

  «1 травня (введення другої черги енергомосту) є у плановому графіку. Думаю, що, як завжди, за Вашої підтримки вони зроблять цю роботу раніше», – зазначив Аксьонов.

  30 грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз лінію електропередач, якою на півострів передавали до 250 мегават, відновили, проте електроенергію до Криму не подають, оскільки закінчилась дія відповідного контракту.

  Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними та засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Ігор
  21.02.2016 08:37
  Я був у Криму і можу затвердити, що люди стали жити трохи краще. Ну хіба що цей казусний випадок з електроблокадою... У кримчан нема довіри до України, і якщо ми нічого не будемо змінювати, Крим Україні не бачити тоді. Треба не показувати новини, як кримчани "страждають", а спочатку покращити рівень життя в Україні.

  від: Пётр Місто: США
  21.02.2016 05:39
  С 1917 года терпели вы, Товарищи! Ещё трохи потерпите и СССР-2 учредим по Ленински! Потерпите СовОк (Советскую Оккупацию трохи).

  від: Святослав
  21.02.2016 00:12
  Вообще,маразм.

  від: Аблай
  20.02.2016 23:36
  Нормальная жизнь для крымчан в Украине закончилась, осталось только терпеть.. Да и с какого боку 2-млн.крымчан будут определять жизненный уровень остальных 143-миллионов? Все беды ведь из-за вас начались.. Всё ведь дело в Европейском рынке, а европейцы точно не хотят создавать подобные прецеденты на своей, европейской территории. Casus belli. Зрозумеете? ЕС никогда не сможет признать Крым Российской юрисдикцией без колоссального ущерба для своей, 18-трлн., экономики. Они и так Путина с самой Грузии/Молдавии/СевКавказа терпели. Теперь уже у них терпение начинает лопаться. А нам нужен только европейский рынок углеводородов. Сама структура ценообразования на таком, 560-млн.рынке, включая Украïну.
  У відповідь

  від: Лена Місто: Moscow
  21.02.2016 02:29
  Жизни на Украине для Крымчан и не было! Поэтому они даже не терпят, а наслаждаются свободой от свидомых!
  не берут мамбет, твой углеводороды? ((

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ