28 червня 2016, Київ 23:27

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  «Золотого ведмедя» у Берліні отримала стрічка про мігрантів

  Кард з фільму «Вогонь у морі»
  Кард з фільму «Вогонь у морі»

  У Берліні відбулася церемонія вручення премій 66-го міжнародного кінофестивалю. Головна нагорода, «Золотий ведмідь», була вручена за документальний фільму «Вогонь у морі» про мігрантів.

  Італійський режисер Джанфранко Розі знімав стрічку на острові Лампедуза, де сподіваються знайти притулок десятки тисяч біженців з країн Африки та Близького Сходу.

  «Ми всі відповідальні за цю трагедію. Не помічати проблему біженців неможливо, як і неможливо їх зупинити, і єдине рішення – нормалізувати ситуацію у країнах, які ці нещасні прагнуть покинути», – сказав Розі 20 лютого на прес-конференції у Берліні.

  (Відео користувача YouTube 01Distribution)

  «Вогонь у морі» – другий документальний фільм Джанфранко Розі, який отримав головну нагороду великого кінофестивалю. У 2013 році фільм «Священна кільцева» отримав «Золотого лева» у Венеції.

  Другу нагороду «Берлінале», «Срібного ведмедя», отримала стрічка боснійського режисера Даніса Тановича «Смерть у Сараєво».

  Нагороду за кращу режисуру отримала Міа Хансен-Леве у фільмі «Майбутнє».

  Журі конкурсу 66-го «Берлінале» очолювала актриса Меріл Стріп. Фестиваль завершиться 21 лютого.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ