29 червня 2016, Київ 08:26

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Севастополі продовжують дорожчати харчі

  x

  Аналіз, проведений з 11 по 17 лютого у Севастополі головним управлінням споживчого ринку та ліцензування міста, засвідчив зростання цін на продукти харчування: бакалію, м’ясо, молочну продукцію. Про це повідомляють на сайті підконтрольного Росії «уряду» Севастополя.

  За минулий тиждень відзначено зростання цін на бакалійні товари різних видів від 0,5% (на рис) до 2,82% (на олію соняшникову рафіновану).

  Повідомляється про зростання цін на товари молочної групи від 0,4% (вершкове масло) до 5,61% (сметана).

  «Зростання цін на молоко, молочні продукти обумовлене головним чином скороченням надоїв і зростанням витрат на утримання худоби», – мовиться у повідомленні.

  Ціна на свинину зросла на 2,27%, куряче м’ясо – на 0,59%, риба подорожчала на 1,57%.

  Стабільними залишаються ціни на хлібобулочні вироби.

  Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова та називає це «відновленням історичної справедливості».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: шпк
  21.02.2016 10:41
  Який шалений ріст цін! Аж до 6 відсотків! Жах! Як там люди живуть? Почитаєш, так не живуть, а з голоду пухнуть! До слова. А яка середня пенсія в Севастополі або зарплата у лейтенанта ЧФ? На олію хоч вистачить?

  від: Ігор
  21.02.2016 08:29
  Давайте спочату зі своїми цінами розберемося: у нас за два роки ціни виросли не на 5% - а на всі 200%. Про тарифи я взагалі мовчу. Давайте перед тім як когось обвинувачувати , почнем щось робити самі. Якщо українці будуть чинити тиск на владу та почнуть самі слідкувати за життям, за довкіллям, то тільки тоді наше життя буде налагоджуватись.

  від: Іван Місто: Київ
  21.02.2016 01:16
  Це немає значення. Не можна спихувати людські життя і ціни на продукти в купу.
  А взагалі нам з ними не жити. Чому українців має цікавити що якесь створіння десь купує щось на 2% дорожче?

  У відповідь

  від: Микола Місто: Кіровоград
  21.02.2016 07:42
  Шановний тут мова не про хворобливе ставлення до "сакральних територій" як у Путіна, а тверезе розмірковування про причини і наслідки, насправді й в нас ціни ростуть але причини цьому інші і наслідки теж будуть інші, в Росії розповсюджена хибна думка про п’яного Хрущова який подарував Крим Україні, а тверезий аналіз все розтавляє по своїм місцям, тобто не Хрущов був п’яний, а швидше Путін є хворий.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ