26 червня 2016, Київ 11:09

  УСІ НОВИНИ / Політика

  «Українська влада змарнувала час, а це – на руку Росії» – міністр оборони Чехії

  Міністр оборони Чехії Мартін СтропніцкіМіністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі
  x
  Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі
  Міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі

  Чеський міністр оборони Мартін Стропніцкі вважає, що влада в Україні бездіяльна, вона не показує результатів. На цьому чеський міністр наголосив у неділю на дебатах на головному чеському інформаційному каналі ČT24.

  «Україна за минулі роки свій час змарнувала. Подивіться, скільки зробили інші подібні до України країни, а Україна весь час крутиться у власних проблемах, а це, звичайно, вода на млин російським стратегам», – зазначив Мартін Стропніцкі.

  «Не можна вважати аж таким віддаленим уявлення в їхніх («російських стратегів» – ред.) мріях про те, що це будуть вони, хто буде, так би мовити, «стабілізувати» цю ситуацію», – вважає чеський міністр.

  «Ну а потім з’явиться якийсь чоловічок, як це вже було в минулому, відносно близький до Москви, і так Росія стане великим миротворцем. А це, думаю, не був би добрий шлях для України», – сказав Мартін Стропніцкі.

  На думку ще одного учасника дебатів, посла Європарламенту Яна Заграділа, в Україні «нічого не міняється, олігархи і надалі володіють Україною». До такої влади «тяжко мати 100-відсоткову симпатію, коли бачимо, що в уряді точаться суперечки і що нічого не міняється», наголосив чеський політик.

  Щодо посилення військової присутності НАТО на сході своїх кордонів, на думку ще одного учасника дебатів, голови Військового комітету НАТО Петра Павла, це є реакцією Альянсу на події в Україні, але ця реакція «не має за мету воєнну загрозу для Росії».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: МІСЯЧНА Місто: КИЇВ
  22.02.2016 21:36
  Дуже радує розумна та об"єктивна оцінка європейського політика результатів діючої влади. Були б всі так аналітисно - справедливі.

  від: Стратион
  21.02.2016 21:53
  Що правда, то правда. У свiтi поважают силу та розум/грошi/, а не популiстичнi побрехеньки. Який пiп, такий i прихiд. Економiку ще нiхто не вiдмiняв, а "менеджери" про неï забули або ïх не навчили.

  від: шпк Місто: київ
  21.02.2016 20:11
  Де ранiше Стропніцкі був такий розумний.

  від: Аблай Місто: Казахстан, Алматы.
  21.02.2016 19:21
  Чехи везде подобрали контрактов через путинский режим, а теперь пытаются выглядеть миротворцами на фоне своего известного Земана. Немцы там, конечно же, сильно пустили корни за последнее время. Что есть у чехов с немцами, чего нет в США и КНР(отдельной стороной в Японии)? В Старой, Доброй Англии.. Сами создали русскую проблему на нашу голову, а теперь предлагают свои планы выхода из кризиса. Всё уже придумали без вас. Глобальный рынок Ислама-КНР-США/Британии и Нидерландов с Францией, Испанией та Португалией и Скандинавами. Кому теперь нужны страны восточного блока, не обладающие ни прорывными технологиями, ни огромными рынками, ни тем более огромными территориями, отлично подходящими как под проекты зелёной энергетики, так и под агросектор Нового Мира США, Ислама и КНР. Кому? Ребята, что у вас есть, чего нет у нас?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ