26 травня 2016, Київ 09:48

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Києві мітингувальники, які зайняли готель «Козацький», переходять в інше приміщення

  «Революційні праві сили» анонсували марш до урядового кварталу (відео)i
  X
  Мар'ян Кушнір
  21.02.2016
  В неділю активісти руху «Революційні праві сили» (РПС) зібралися на мітинг на майдані Незалежності в Києві, під час якого зокрема анонсували на понеділок і вівторок марш урядовим кварталом. Свій так званий штаб РПС перенесли з готелю «Козацький», де розташувалися напередодні, до центру полку «Азов» у провулку Шевченка. Журналістів в обидва приміщення не впустили.

  У Києві представники руху «Революційні праві сили», які напередодні розташувалися у готелі «Козацький», у неділю ввечері погодилися перейти в інше приміщення.

  За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, мітингувальники переходять у приміщення навчально-мобілізаційного центру полку «Азов» у провулку Шевченка, що біля майдану Незалежності.

  У русі «Революційні праві сили» також анонсували на понеділок і вівторок ходу урядовим кварталом.

  Раніше у Міністерстві оборони заявили, що домовилися з мітингувальниками змінити місце розташування. Представники руху «Революційні праві сили» зайняли приміщення готелю напередодні ввечері.

  «Революційні праві сили» позиціонують себе як об’єднання «частини активістів Революції Гідності, учасників бойових дій та волонтерів АТО». На акціях у суботу й неділю вони зокрема вимагали відставки уряду.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Vinyk
  22.02.2016 10:28
  Українське політичне казіно не терпить не-бюрократизму: раз хтось протестує -- то повинні мати назву, лозунги, емблеми, офіса, такси хабарів, кришу, дрес-код, бордель, кокарди-рози-бантіки, офшорні рахунки і юр.особи "на підставних осіб". Такий "фасон" сформувався з парткомів епохи "застою" і хляпнувся в основу партократсько-корупційної "політичної системи"(правильно назвати "колоніального побуту"), що зараз. Без такого барахла від "казінующіхся" дєятілів-політиканів можна почути тільки "А хто такі? Чого з ними не пили і не спали? Скільки в них доларів і рабів?".
  Тому зауважив-би сусідам і знайомим тих, хто відважились на протест як на відкриту акцію волевиявлення: гляньте, чи начальство не придивляється, щоб пустити "маскі-шоу" для розграбування і викрадення "в невідомі напрями" рідних протестуючих. Такі карательські "зачистки" раніше робили, аби "заткнути" незадоволених -- тому-то й мушу лишатись ближче до рідних(ще є сила, щоб нарвати карателів на залізяку -- а в рідних вже стільки сили може не знайтись).

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ