28 червня 2016, Київ 08:58

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Києві мітингувальники, які зайняли готель «Козацький», переходять в інше приміщення

  «Революційні праві сили» анонсували марш до урядового кварталу (відео)i
  X
  Мар'ян Кушнір
  21.02.2016
  В неділю активісти руху «Революційні праві сили» (РПС) зібралися на мітинг на майдані Незалежності в Києві, під час якого зокрема анонсували на понеділок і вівторок марш урядовим кварталом. Свій так званий штаб РПС перенесли з готелю «Козацький», де розташувалися напередодні, до центру полку «Азов» у провулку Шевченка. Журналістів в обидва приміщення не впустили.

  У Києві представники руху «Революційні праві сили», які напередодні розташувалися у готелі «Козацький», у неділю ввечері погодилися перейти в інше приміщення.

  За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, мітингувальники переходять у приміщення навчально-мобілізаційного центру полку «Азов» у провулку Шевченка, що біля майдану Незалежності.

  У русі «Революційні праві сили» також анонсували на понеділок і вівторок ходу урядовим кварталом.

  Раніше у Міністерстві оборони заявили, що домовилися з мітингувальниками змінити місце розташування. Представники руху «Революційні праві сили» зайняли приміщення готелю напередодні ввечері.

  «Революційні праві сили» позиціонують себе як об’єднання «частини активістів Революції Гідності, учасників бойових дій та волонтерів АТО». На акціях у суботу й неділю вони зокрема вимагали відставки уряду.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Vinyk
  22.02.2016 10:28
  Українське політичне казіно не терпить не-бюрократизму: раз хтось протестує -- то повинні мати назву, лозунги, емблеми, офіса, такси хабарів, кришу, дрес-код, бордель, кокарди-рози-бантіки, офшорні рахунки і юр.особи "на підставних осіб". Такий "фасон" сформувався з парткомів епохи "застою" і хляпнувся в основу партократсько-корупційної "політичної системи"(правильно назвати "колоніального побуту"), що зараз. Без такого барахла від "казінующіхся" дєятілів-політиканів можна почути тільки "А хто такі? Чого з ними не пили і не спали? Скільки в них доларів і рабів?".
  Тому зауважив-би сусідам і знайомим тих, хто відважились на протест як на відкриту акцію волевиявлення: гляньте, чи начальство не придивляється, щоб пустити "маскі-шоу" для розграбування і викрадення "в невідомі напрями" рідних протестуючих. Такі карательські "зачистки" раніше робили, аби "заткнути" незадоволених -- тому-то й мушу лишатись ближче до рідних(ще є сила, щоб нарвати карателів на залізяку -- а в рідних вже стільки сили може не знайтись).

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ