29 червня 2016, Київ 06:38

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Пентагон готує для Конгресу звіт про закриття в’язниці в Гуантанамо 

  Пентагон готується подати у вівторок до Конгресу довгоочікуваний звіт про закриття американської в’язниці в Гуантанамо на Кубі.

  «Ми розуміємо, що крайній термін завтра (23 лютого – ред.), і це наша мета, яку ми маємо виконати», – сказав представник Пентагону, капітан Джефф Дейвіс 22 лютого.

  Президент США Барак Обама хотів закрити Гуантанамо після вступу на посаду, стверджуючи, що об’єкт діє як інструмент для вербування ісламських екстремістів. Але його ініціатива зустріла жорстку опозицію в Конгресі.

  Щоб отримати схвалення в Конгресі, Обама має визначити, куди саме на інші об’єкти США можуть бути розміщені в’язні з Гуантанамо.

  Очікується, що звіт міститиме докладну інформацію про те, скільки коштуватиме розміщення людей в інші в’язниці, наприклад, як у Форт Лівенворт, що в Канзасі.

  В’язниця США в Гуантанамо була відкрита президентом Джорджем Бушем в 2002 році для розміщення людей, взятих у полон під час війни в Афганістані. Ув’язнені були названі «ворожими бійцями» і не забезпечені правами, які застосовуються до громадян в США. Багато з них за роки були засуджені без суду і слідства.

  Лише 91 з 780 в’язнів залишаються нині у в’язниці. Близько 50 з них вважаються надто небезпечними для звільнення коли-небудь.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ