29 червня 2016, Київ 13:51

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Севастополі бригади вручну відключатимуть світло в багатоповерхівках

  x

  Російський «губернатор» анексованого Севастополя Сергій Меняйло вимагає зваженого підходу під час відключенні електроенергії у багатоповерхових будинках міста. Про це він заявив на засіданні оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайно ситуації.

  «Ви забуваєте, що у нас є будинки з електроплитами, даховими котельнями. При відключенні електроенергії у них немає ні тепла, ні води. Ви це не враховуєте, на жаль. Якщо не вистачає ліміту, не просто запроваджуєте графік, а враховуйте ці особливості. Я розумію, що зручно з диспетчерської відключати. Якщо є необхідність, формуйте бригади і відключайте вручну», – заявив Меняйло.

  Виконання цього доручення контролюватимуть керівництво забезпечення заходів цивільного захисту і департамент міського господарства.

  Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Александр Місто: Севастополь
  28.02.2016 13:49
  Это выступление наверное конца ноября начала декабря 2015.
  с 20 ноября Украина полностью остановила подачу электроэнергии в Крым. Свет в домах давали по три-четыре часа в сутки, с начала декабря ,после подключения первой нитки энергомоста положение резко улучшилось, отключать стали по три часа вечером и три часа утром( по графику) с конца декабря и начала января, благодаря введению ещё одной нитки энергомоста и работе поставленным мобильным газогенераторным станциям привезённым из Сочи, отключения свелись к графику. по 2 часа вечером и то не у всех и не каждый вечер. Начал работать электротранспорт(троллейбусы) С потеплением отключения практически прекратились после 10 вечера даже начали включать уличное освещение. 28-29- февраля производятся работы по подключению третьей нитки. и с начала февраля , власти обещают, что население отключаться не будет вообще. В конце апреля подключат последнюю четвертую нитку энергомоста и Крым , учитывая собственную генерацию выйдет на уровень превышающий уровень поставок из Украины. К тому же под Севастополем и Симферополем идёт активное строительство Двух новых ТЭС,

  від: Іван Місто: Київ
  28.02.2016 12:46
  Скоріше б вас усіх міняйл звідти викурити на історичну і ментальну батьківщину.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ