25 травня 2016, Київ 15:58

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  У Запоріжжі відкрили клас для навчання онкохворих дітей

  У Запоріжжі відкрили клас для навчання онкохворих дітей
  У Запоріжжі відкрили клас для навчання онкохворих дітей

  У відділені онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні Запоріжжя 4 березня зусиллями волонтерів та місцевих підприємців відкрили клас для шкільного навчання. Заняття вестимуть педагоги спеціального загально-освітнього школи-інтернату «Джерело».

  За словами представників Благодійного фонду «Рука допомоги», це перший випадок в Україні, коли онкохворі діти будуть забезпеченні можливістю продовжувати навчання, перебуваючи на лікуванні у спеціалізованому відділені.

  «Все почалось з того, що ми приходили до дітей з аніматорами і займалися з ними. Аніматор з ними гралася, вони ліпили, малювали. У нас не було місця, де це робити. Відремонтували кімнату. Потім зіткнулися з тим, що діти сидять з планшетами, не граються, не вчаться. Переговорили з головним лікарем, що давайте зробимо, щоб діти вчились. Відповідно, зіткнулися з браком меблів, необхідністю пошуків викладачів. Окрім роботи психологів додали і навчання», – розповіла ініціаторка створення класу для навчання онкохворих дітей Марія Гришина.

  У Запоріжжі відкрили клас для навчання онкохворих дітей
  У Запоріжжі відкрили клас для навчання онкохворих дітей

  Навчання дітей, що проходять лікування у онкогематологічному відділені, буде організоване за індивідуальним графіком у залежності від їх самопочуття і процесу лікування.

  «У відділені діти перебувають 7, 8, 9 місяців, іноді до року. Вони фактично випадають з того циклу, до якого вони звикли, і у якому їм комфортно. Вони вчились у школі, спілкувались з однолітками, ходили на заняття, а потім хвороба. Ідея була, що дитина на будь-якому етапі лікування онкопатології не має почувати себе відірваною від суспільства», – каже завідувач відділенням онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні Андрій Бородин.

  Відділення онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні – єдине спеціалізоване відділення у Запорізькій області для лікування дітей з відповідними захворюваннями. Воно розраховане на 25 пацієнтів. На обліку у відділені перебувають понад 200 дітей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  ЕФІР

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE Літак із українським депутатом Надією Савченко приземлився в аеропорту «Бориспіль». 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ