30 червня 2016, Київ 00:42

  УСІ НОВИНИ / Події

  Звіт Ради Європи: в Росії найбільше в’язнів на душу населення, в Україні найменші витрати на в’язня

  За даними нового щорічного статистичного звіту Ради Європи про становище у в’язницях країн-членів, у Росії було найбільше в’язнів на душу населення, а в Україні найменші витрати на одного в’язня.

  Як мовиться у звіті, станом на 2014 рік у Росії в закладах позбавлення волі перебувало в перерахунку на кожні 100 тисяч населення 467,1 особи. Це найбільша величина серед тих країн-членів Ради Європи, які подали такі дані.

  В Україні це число склало 204,0 в’язня на 100 тисяч населення. Але серед даних країн-членів Ради Європи середнє медіанне значення значно менше – 124,0 в’язня на 100 тисяч населення.

  Крім того, Росія опинилася за даними 2014 року на другому місці, після Албанії, за відсотком в’язнів, засуджених за вбивства і спроби вбивств – їх там 27,1 відсотка (в Албанії таких аж 39,4%).

  В Україні ув’язнених за вбивство чи спробу вбивства того року було 9,8 відсотка від загального числа в’язнів, що менше від медіани у 12,3%.

  Україна ж опинилася на останньому місці за коштами, що виділялися на утримання одного в’язня на день (це вже дані за 2013 рік) – лише 2,68 євро в перерахунку. В Росії, за даними цієї держави, ця сума склала 25,87 євро. Медіана склала 44,78 євро.

  Серед держав, що подали такі дані, найбільші щоденні витрати на в’язня оголошені в Сан-Марино – 685 євро. Як сказано у звіті, 2013 року у в’язниці цієї невеликої держави з трохи більше як 32 тисячами населення було два в’язні, 2014-го – чотири.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ