26 травня 2016, Київ 17:29

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Кривий Ріг: ТВК скасувала реєстрацію 4 кандидатів до місцевих рад, які балотуються в мери

  Ілюстраційне фото
  Ілюстраційне фото

  Криворізька міська виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатами в депутати місцевих рад за партійними списками чотирьох кандидатів у мери міста. Відповідне рішення було ухвалене 8 березня на черговому засіданні міськвиборчкому.

  За даними з міської виборчої комісії, рішення було затверджене для того, щоб уникнути порушення кандидатами вимог частин 4 та 5 статті 35 Закону України «Про місцеві вибори».

  Так, кандидат в мери від «Партії простих людей» Олег Косяк був позбавлений реєстрації кандидатом в депутати до міськради за списком партії «ВО Батьківщина», висуванець в мери від партії «Народний контроль» Ігор Левицький – реєстрації за списком «Сили людей», самовисуванка Інна Іванченко – реєстрації за списком «Блоку Петра Пррошенка «Солідарність». Також була скасована реєстрація члена «ВО «Свобода» Олега Бойченка, який зараз балотується в мери шляхом самовисування, кандидатом в депутати Довгинціввської районного ради міста.

  За даними з міської ТВК, рішення були ухвалені з огляду на заяви самих кандидатів та роз’яснювальний лист із Центрвиборчкому.

  За частиною 4 статті 35 закону України «Про місцеві вибори», особа, висунута кандидатом у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости, не може одночасно бути висунута у будь-яких інших одномандатних, єдиних одномандатних виборчих округах з будь-яких місцевих виборів.

  За частиною 5-ю тієї ж статті, особа може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад, кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови або старости шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування.

  Позачергові вибори міського голови Кривого Рогу відбудуться 27 березня, кандидатами є 15 осіб.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ