28 червня 2016, Київ 04:55

    УСІ НОВИНИ / Політика

    Україна перерахувала на окуповану територію 34 мільярди гривень – Безсмертний

    Роман Безсмертний
    Роман Безсмертний

    Україна у 2015 році перерахувала жителям окупованої частини Донбасу у вигляді пенсій та інших соцвиплат 34 мільярди гривень. Такі дані в ефірі Радіо Свобода озвучив представник України у підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську Роман Безсмертний.

    На думку Безсмертного, бюджетні кошти працюють на економіку Росії.

    «500 мільярдів – бюджет країни , а 34 з яких пішло невідомо куди, у «дірку». Зрештою, ці гроші опинилися де? Вони опинилися у вигляді чого завгодно, товарів, зброї, промислових товарів, продуктів харчування… у Росії. От і відповідь, кого ми профінансували на цей час. З одного боку, стріляють, а з іншого – ми туди «втюхуємо» ресурси», – зазначив Роман Безсмертний.

    Тому він вважає, що Україна «має відповідати позитивно на процес реінтеграції» цих територій, але змінити тактику і стратегію цього процесу.

    Бойові дії на Донбасі тривають від квітня 2014 року. За цей час, за даними ООН, там загинули близько 10 тисяч людей.

    Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».



    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


    ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
    Форум закрито
    Відсортувати коментарі:
    Коментарі
         
    від: Пастор Місто: Украина
    17.03.2016 17:21
    "Україна перерахувала на окуповану територію 34 мільярди гривень – Безсмертний"
    Интерено, а как они перечислили деньги на оккупированную территорию?
    В банки ЛНР- ДРН ?

    від: читач Місто: Україна
    17.03.2016 15:49
    "Україна перерахувала на окуповану територію 34 мільярди гривень – Безсмертний"
    Виникає риторичне питання: "Чому Сталін, який з бруду виліпив совка, не перерахував ні копійки на окуповану гітлерівцями територію?". Що до сучасного міжнародного законодавства то воно покладає на окупанта тобто на Росію всі витрати для життєдіяльності населення окупованої ним території

    від: Петя Місто: Киев
    15.03.2016 10:49
    Пенсионеры,вообще то,зарабатывали свою пенсию 25-50 лет.И Украина взяла на себя ответственность за ее выплату.
    А это нытье,что ушли деньги на Донбасс.для детей школьного возраста!

    від: Олег Місто: Тернопіль
    14.03.2016 23:17
    Це повинно бути вирішене на державному рівні. Бо поки уряду України буде дозволяти російські "гумконвої", транзит російського транспорту і газу через Україну та перекази коштів на окуповані території - будуть гинути захисники України.
    У відповідь

    від: Асушник Місто: Горловка
    15.03.2016 14:41
    Так все давным давно решено на уровне Конституции...откройте и гляньте... и лишать права Человека на Законно заработанную пенсию не имеет ни яйценюк, ни парашенко... ни любой другой аферист... кстати что и было заявленно Конституционным Судом...

    від: Дістала Місто: хунта
    14.03.2016 22:41
    Чеколядовий барига з яйценюком вже остаточно лягли під путлера. Давати бандюкам гроші, щоб ті стріляли в наших військових, а для наших шахтарів ,наприклад, нема грошей в бютжеті. Злодійську продажну "владу" на йолку !

    від: Валентин Місто: Боярка
    14.03.2016 22:33
    Поинтересуйтесь - кто отправил, и в каталажку его/ее. Это пропутинские людишки и так они помогают нехорошему человеку!

    ДОЛУЧАЙСЯ!
    Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

    СПЕЦПРОЕКТ

    Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

    ВІДЕОПРОГРАМИ

    «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

    РОЗКЛАД ПРОГРАМ

    ІНФОГРАФІКА

    Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

    Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

    Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

    Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

    Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

    Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

    У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

    ВИБРАНЕ ВІДЕО

    «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

     

    Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

     

    Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

    Ситуація в зоні бойових дій

    Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

    Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

    Хронологія
    В інших ЗМІ