27 червня 2016, Київ 17:50

  СХЕМИ / СХЕМИ (розслідування і новини)

  «Схеми»: в елітному районі Києва екс-регіонали зводять висотку на крутому схилі без дозвільних документів

  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві
  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві

  У Печерському районі столиці України, поміж приватних будинків по вулиці Кіквідзе компанія «Гранд Луол» напівзаконно будує 26-поверхівку, з’ясували журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший». 

  Товариством з обмеженою відповідальністю «Гранд Луол» володіє два офшори, а керівником є Олександр Семеніщев, колишній «регіонал» із Кременчука, кандидат до Полтавської облради на місцевих виборах 2015 року від «Опозиційного блоку».

  У Державній архітектурно-будівельній інспекції України «Схемам» повідомили, що у «Гранд Луол» є лише декларація про початок виконання підготовчих робіт до будівництва житлово-офісного комплексу на вулиці Кіквідзе. Документ датований 2013 роком.

  Новіших документів фірма не надавала, отже підприємство «Гранд Луол» будує на підставі тієї ж декларації, якою дозволено проводити тільки підготовчі роботи. Хоча стаття 35 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» чітко регламентує, що підготовчими роботами до будівництва є «винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень». А зрізання схилу, буріння землі, встановлення бетонних опор є не підготовчими роботами, а самим будівництвом.

  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві
  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві

  Відсутність дозвільного документу – не єдине порушення забудовника, яке виявили журналісти програми «Схем». Будівництво ведеться впритул до іншого житлового будинку і перевищує дозволену архітектурними нормами щільність. Також на будмайданчику немає так званого паспорту об’єкта – банера, на якому пояснюють, хто і на основі яких документів розпочав будівництво. А це суперечить закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

  Коментаря забудовника отримати не вдалося. По телефону Олександр Семеніщев ситуацію коментувати відмовився, а коли журналісти приїхали до офісу компанії, їм не відчинили двері.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Патріот Місто: Київ
  18.03.2016 13:50
  Шаноні журналісти, мабуть ви тупі, якщо вам не відомо, що Законом не забороняється будувати будинки нелегально. Це чітко підтвердив мер Кличко про те, що будинки збудовані нелегально зноситися не будуть, а буде знайдено якийсь "компроміс".

  від: Иван Місто: Киев
  18.03.2016 13:43
  Только и могут, что переводить стрелы на других. Во всем виноваты регионалы. И в том цырке, который происходит в кабмине и в ВР. Там же одни регионалы - 302 депутата так званой коалиции (лучше назвать "Клуб по интересам" или ЗАО "Коалиция"). А еще весь кабмин из регионалов? А ничего, что уже сколько раз трубили, что Порошенко строится на территоии Софии Киевской? Этого новая полиция, НАБУ Хуйбу и прочее не слышат и не видят... Ну нет у них такой информации. Это ж не регионал там прихватизировал земельки. Это ж только им нельзя. Да и то только тем нельзя, которые остались в Оппоблоке. А "мона", которые перебежали к БПП (Банда Петра Порошенка). Вот кто-кто, а он теперь точно начал "жити по-новому". Сразу после выборов. Правду писал на бордах...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ