25 травня 2016, Київ 17:53

  СХЕМИ / СХЕМИ (розслідування і новини)

  «Схеми»: в елітному районі Києва екс-регіонали зводять висотку на крутому схилі без дозвільних документів

  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві
  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві

  У Печерському районі столиці України, поміж приватних будинків по вулиці Кіквідзе компанія «Гранд Луол» напівзаконно будує 26-поверхівку, з’ясували журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший». 

  Товариством з обмеженою відповідальністю «Гранд Луол» володіє два офшори, а керівником є Олександр Семеніщев, колишній «регіонал» із Кременчука, кандидат до Полтавської облради на місцевих виборах 2015 року від «Опозиційного блоку».

  У Державній архітектурно-будівельній інспекції України «Схемам» повідомили, що у «Гранд Луол» є лише декларація про початок виконання підготовчих робіт до будівництва житлово-офісного комплексу на вулиці Кіквідзе. Документ датований 2013 роком.

  Новіших документів фірма не надавала, отже підприємство «Гранд Луол» будує на підставі тієї ж декларації, якою дозволено проводити тільки підготовчі роботи. Хоча стаття 35 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» чітко регламентує, що підготовчими роботами до будівництва є «винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень». А зрізання схилу, буріння землі, встановлення бетонних опор є не підготовчими роботами, а самим будівництвом.

  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві
  Будівництво на ділянці Кіквідзе, 41-43 у Києві

  Відсутність дозвільного документу – не єдине порушення забудовника, яке виявили журналісти програми «Схем». Будівництво ведеться впритул до іншого житлового будинку і перевищує дозволену архітектурними нормами щільність. Також на будмайданчику немає так званого паспорту об’єкта – банера, на якому пояснюють, хто і на основі яких документів розпочав будівництво. А це суперечить закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

  Коментаря забудовника отримати не вдалося. По телефону Олександр Семеніщев ситуацію коментувати відмовився, а коли журналісти приїхали до офісу компанії, їм не відчинили двері.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Патріот Місто: Київ
  18.03.2016 13:50
  Шаноні журналісти, мабуть ви тупі, якщо вам не відомо, що Законом не забороняється будувати будинки нелегально. Це чітко підтвердив мер Кличко про те, що будинки збудовані нелегально зноситися не будуть, а буде знайдено якийсь "компроміс".

  від: Иван Місто: Киев
  18.03.2016 13:43
  Только и могут, что переводить стрелы на других. Во всем виноваты регионалы. И в том цырке, который происходит в кабмине и в ВР. Там же одни регионалы - 302 депутата так званой коалиции (лучше назвать "Клуб по интересам" или ЗАО "Коалиция"). А еще весь кабмин из регионалов? А ничего, что уже сколько раз трубили, что Порошенко строится на территоии Софии Киевской? Этого новая полиция, НАБУ Хуйбу и прочее не слышат и не видят... Ну нет у них такой информации. Это ж не регионал там прихватизировал земельки. Это ж только им нельзя. Да и то только тем нельзя, которые остались в Оппоблоке. А "мона", которые перебежали к БПП (Банда Петра Порошенка). Вот кто-кто, а он теперь точно начал "жити по-новому". Сразу после выборов. Правду писал на бордах...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  Надія Савченко і Петро Порошенко, 25 травня 2016 року

  Порошенко: ми повернемо Крим і Донбас, як повернули Савченко

  «Ми всі пишаємося тією поведінкою, яку продемонструвала Надія, будучи заручником агресора Росії довгих 709 днів» 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ