25 травня 2016, Київ 23:42

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Правозахисники: Росія створила атмосферу страху і репресій у Криму

  Правозахисна організація Human Rights Watch заявляє, що російська влада створила атмосферу страху і репресій у Криму, незаконно анексованому нею два роки тому.

  У звіті, оприлюдненому 18 березня, правозахисники заявляють, що в Криму після анексії «різко скоротився простір для свободи слова, свободи зборів і свободи ЗМІ».

  Human Rights Watch також заявляє, що підконтрольна Росії влада Криму «переслідувала, залякувала і застосовувала довільні правові дії проти кримських татар, етнічної меншини, яка відкрито виступила проти російської окупації».

  Раніше сьогодні в Євросоюзі вкотре засудили і назвали незаконною анексію Криму. Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики Федеріка Могеріні від імені ЄС закликала країни-члени Організації Об’єднаних Націй дотримуватися політики невизнання незаконної анексії Криму Росією, у тому числі і за допомогою обмежувальних заходів. ЄС вкотре заявив про рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

  Із закликом до Москви припинити окупацію і повернути Крим Україні звернувся і Вашингтон, заявивши, що поки цього не станеться, санкції проти Росії залишаться в силі.

  Росія незаконно анексувала український Крим два роки тому, у березні 2014 року.

  Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав закон про це. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ОТТО
  18.03.2016 13:59
  А как думали размахивающие триколорами глупцы,что россиян у них же дома ОМОН вбивает в брусчатку а им дадут полную свободу?Татары это только начало,татарам они немогут простить исторических моментов,то что когда-то были подарены казанским ханством крымскому и платили Крыму дань до начала 18го века,ползая на коленях...Но здесь понятно...А кому нужны предатели,пусть даже сыгравшие на руку,нечистую руку России?Предатели никому никогда,в любые времена не были нужны...ими пользовались как средством достижения целей,а потом как отработанный материал-в топку...Так что пристегните ремни,опустите забрала и гривы,закусите удила,затяните шлемы и терпите долгожданную"свободу"...!!!

  від: Илья
  18.03.2016 13:52
  Страх и депрессия сегодня не только в Крыму но и у нас в Украине как жить скорее выживать непонятно если в потребительской корзине 2 кг сала и 8 кг мяса на год а масло вообще отсутствует плюс коммунальные платежи газ и остальное и сегодня самый глвный вопрос безвизовый режим для чего ? и для кого ?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Фотогалерея Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ