25 червня 2016, Київ 17:02

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Телевізійна мережа «Аль-Джазіра» скорочує 500 робочих місць

  Найбільша телемережа арабською мовою «Аль-Джазіра» зі штаб-квартирою в Катарі оголосила про скорочення 500 робочих місць.

  У заяві 27 березня йдеться про те, що скорочення вплине на роботу мережі по всьому світу, але найбільше звільнень припаде на штаб-квартиру у місті Доха.

  Причиною скорочення «Аль-Джазіра» називає «оптимізацію трудових ресурсів» у відповідь на перетворення, які тривають у цьому ЗМІ.

  Мережа «Аль-Джазіра», що фінансується катарським урядом, була заснована у 1996 році і має понад 70 бюро по всьому світу.

  Раніше «Аль-Джазіра Америка» анонсувала плани закрити свій кабельний канал новин, тому що, як заявляли телевізійники, їм тяжко пробитися на ринку США попри витрати.

  Деякі оглядачі пов’язали скорочення в «Аль-Джазірі» з падінням світових цін на нафту, адже Катар є багатою на нафту країною, яка значніою мірою залежить від експорту нафти.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Аблай
  28.03.2016 09:32
  al-Jazeera крупнейший инструментарий давления на политику русского Кремля в РК и Украине. Там у них такие наработки, которые не снились даже самым отъявленным Украинский пропагандистам/контр-пропагандистам. Все эти Киселёвы-Соловьёвы - просто полное позорище в сравнении с Информационной Политикой и Эфиром катарской al-Jazeera. Фактически это и есть главный рупор Политического Ислама, к которому и принадлежит ваш огромный друг всей Украины. Я даже стурбован тем фактом, что наши американские и европейские друзья и союзники до сих пор не вывели al-Jazeera на наше, постсоветское пространство..

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ