29 червня 2016, Київ 10:14

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Суд переніс розгляд справи екс-беркутівців на 14 квітня

  Святошинський районний суд Києва переніс на 14 квітня підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-беркутівців Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янишевського у розстрілі активістів Євромайдану. Про це повідомив головуючий суддя Сергій Дячук.

  Захисники екс-беркутівців зазначили, що їхні підзахисні продовжують ознайомлення з матеріалами справи, тому просили перенести засідання.

  «Ми дуже ретельно і швидко знайомимося з матеріалами справи, бо справи, в яких 10-15 томів, вивчаються по 2-3 місяці. А ми значно швидше ознайомлюємося і, гадаю, десь на травень місяць вийдемо з матеріалами, з якими ознайомляться наші підзахисні», – заявив адвокат Сергія Зінченка Ігор Варфоломеєв.

  Варфоломеєв: Ми хочемо ознайомитися з речовими доказамиi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  Яна Борщ
  30.03.2016

  Прокурор Роман Псюк підтвердив, що екс-беркутівці ще не завершили вивчення справи.

  «Рішення про перенесення абсолютно виважене і законне, оскільки необхідно надати стороні захисту додатковий час для ознайомлення з матеріалами провадження. Матеріали налічують 186 томів, це надзвичайно багато, це сотні годин відеозаписів цих подій. І щоденно кожного робочого дня обвинувачених та їх захисників знайомлять в умовах слідчого ізолятора», – зазначає Псюк.

  Псюк: Екс-беркутівці ще не завершили вивчення справиi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  Яна Борщ
  30.03.2016

  У зв’язку з цим суд вирішив продовжити строк відкладення кримінального провадження для того, щоб підозрювані змогли ознайомитися з матеріалами справи.

  Наступне засідання заплановане на 14 квітня. На засіданні планують також розглянути клопотання сторони обвинувачення про продовження запобіжного заходу для екс-беркутівців у вигляді арешту.

  За даними ГПУ, станом на 10 лютого 2016 року у межах кримінальних проваджень щодо вбивств 48 активістів, замахів на вбивства 80 активістів повідомлено 25 підозр екс-беркутівцям. Наразі у Святошинському суді Києва розглядаються матеріали кримінального провадження щодо п’яти екс-правоохоронці за обвинуваченням у вбивстві активістів. Ще 20 екс-беркутівців оголошені у розшук.

  За даними Генпрокуратури, всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, 104 із них загинули. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати Небесною сотнею.

  За даними Міністерства внутрішніх справ, з 18 лютого по 2 березня 2014 року під час виконання службових обов’язків у центрі Києва загинули 17 силовиків.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ