Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна інформаційна служба, яку фінансує Конгрес Сполучених Штатів Америки і яка веде радіомовлення на країни Східної і Південно-східної Європи, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.Контакти
Співробітники
Правові аспекти
Мапа сайту


BBG
Голос Америки
26 травня 2016, Київ 03:36

  У Запоріжжі триває безстрокова акція на підтримку Надії Савченко (фотогалерея)

  Опубліковано 12.03.2016


  12 березня на майдані Героїв Революції у Запоріжжі відбувся мітинг на підтримку української громадянки Надії Савченко з вимогою до Москви щодо її звільнення.
  Як передає кореспондент Радіо Свобода, учасники заходу принесли з собою плакати з написами «#FreeSavchenko», «Свободу Савченко!», «Путину гореть в аду!», «Надія Запоріжжя з тобою!» та «Надія, живи!». Акція має безстроковий характер: активісти планують збиратися на мітинги, поки Надію Савченко не звільнять.

  Учасники заходу також ухвалили звернення до президента України вжити заходів щодо найшвидшого звільнення Надії Савченко та президента Росії з вимогою звільнити українських політв'язнів. Звернення планують надіслати адресатам телеграмою.

  «Ми, учасники мітингу на підтримку Надії Савченко, вимагаємо від вищих органів влади Росії повернення у правове поле розслідувань щодо полонених громадян України Надії Савченко, Олега Сенцова, а також всіх інших українських військовослужбовців і волонтерів. Закликаємо вас дослухатися до думки ваших авторитетних співгромадян і світової спільноти, і звільнити утримуваних на території Росії українських громадян. Просимо вас замислитися над тим, що смерть кожного з них поза межами України може стати точкою неповернення у стосунках руського і українського народів», – йдеться у зверненні до президента Росії, ухваленому учасниками мітингу.

  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.