Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна інформаційна служба, яку фінансує Конгрес Сполучених Штатів Америки і яка веде радіомовлення на країни Східної і Південно-східної Європи, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.Контакти
Співробітники
Правові аспекти
Мапа сайту


BBG
Голос Америки
26 червня 2016, Київ 18:21
  Віктор Балога про можливий компроміс зі Сходом Україниi
  X
  Олександр Лащенко
  18.04.2014
  Російська як друга державна мова – можливо, федералізація – ні, зазначив в ефірі Радіо Свобода позафракційний народний депутат Віктор Балога стосовно можливого компромісу зі Сходом України.

  Віктор Балога про можливий компроміс зі Сходом України

  Опубліковано 18.04.2014

  Російська як друга державна мова – можливо, федералізація – ні, зазначив в ефірі Радіо Свобода позафракційний народний депутат Віктор Балога стосовно можливого компромісу зі Сходом України.

  Ваша Свобода

  Ваша Свобода - дискусія про головну подію дня в прямому ефірі. Час виходу в ефір: Пн - Пт о 15:40. Дивіться прямий ефір програми на сайті: www.radiosoboda.org та на https://www.youtube.com/channel/UC7qnYpVcuFbURi3E2E6_f6Q

  Ваша Свобода - дискусія про головну подію дня в прямому ефірі. Дивіться прямий ефір програми на сайті: www.radiosoboda.org та на www.youtube.com


  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Володимир Місто: Ужгород
  19.04.2014 14:30
  Добре говорить теж має зацікавленість в затягуванні виборів, та не про це ви його спитайте. А про його олігархизм на території Закарпаття за бардак який тут є це його рук справи та йому подібним Медведчуки та Шуфричі царі зкарпатські-олігархи . Люстрація по них плаче за катування та муки сімей ними за сльзи пенсіонерів та інвалідів за знущання над населенням цеж праві руки Зека - Януковича.

  від: ДоРеМи Місто: Донецк
  19.04.2014 09:55
  Поддерживаю целиком! Надо озвучить на Юго-Востоке, чтоб наконец-то кончилась эта петуховина. Пусть народ знает, что ресурс Донбасса вычерпан. Только правда! Повезло, хоть некоторые на этом заработают деньги. А те, кто хочет жить в Украине, то ,увы, превратимся в беженцев.

  від: ЯЯЯ
  19.04.2014 05:19
  Хто хоче в рассею нехай і пенцлює в рассею !!! Ніяких гнилих компромісів, все це лише пусті розмови і черговий етап здачі України. А тимошенківська банда нехай памятає, що буде Майдан і для них. І так виглядає що в найближчий час. Але на цей раз вже ніхто не втікне до свого роботодавця в ростов.

  від: Сергей Ткачев
  18.04.2014 21:29
  СКОЛЬКО СТОИТ КОМПРОМИСС С БАНДИТАМИ И ЗАХВАТЧИКАМИ!!! ОТВЕЧАЮ-МИЛЛИОНОВ ПОЛОМАННЫХ СУДЕБ, ОБНИЩАНИЕМ НАРОДА, А КОМПРОМИССОРЫ СВАЛЯТ С ЗАРАБОТАННЫМИ НА КОМПРОМИСЕ МИЛЛИОНАМИ В ТЕПЛЫЕ КРАЯ. А СХИД ВЖЕ ПОЧУЛЫ!!! ЕСТЬ КОМПРОМИСС- ОТДАТЬ ДОНБАСС ПУТИНУ!!! И БУДЕТ ВСЕМ СЧАСТЬЕ. И ИЗБАВИМСЯ ОТ КРИМИНАЛЬНОГО ГЕМОРРОЯ!!!!