Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна інформаційна служба, яку фінансує Конгрес Сполучених Штатів Америки і яка веде радіомовлення на країни Східної і Південно-східної Європи, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.Контакти
Співробітники
Правові аспекти
Мапа сайту


BBG
Голос Америки
26 листопада 2015, Київ 01:45
Віктор Балога про можливий компроміс зі Сходом Україниi
X
Олександр Лащенко
18.04.2014
Російська як друга державна мова – можливо, федералізація – ні, зазначив в ефірі Радіо Свобода позафракційний народний депутат Віктор Балога стосовно можливого компромісу зі Сходом України.

Віктор Балога про можливий компроміс зі Сходом України

Опубліковано 18.04.2014

Російська як друга державна мова – можливо, федералізація – ні, зазначив в ефірі Радіо Свобода позафракційний народний депутат Віктор Балога стосовно можливого компромісу зі Сходом України.

Ваша Свобода

Дискусія про головну подію дня

Дискусія про головну подію дня


Форум закрито
Відсортувати коментарі:
Коментарі
     
від: Володимир Місто: Ужгород
19.04.2014 14:30
Добре говорить теж має зацікавленість в затягуванні виборів, та не про це ви його спитайте. А про його олігархизм на території Закарпаття за бардак який тут є це його рук справи та йому подібним Медведчуки та Шуфричі царі зкарпатські-олігархи . Люстрація по них плаче за катування та муки сімей ними за сльзи пенсіонерів та інвалідів за знущання над населенням цеж праві руки Зека - Януковича.

від: ДоРеМи Місто: Донецк
19.04.2014 09:55
Поддерживаю целиком! Надо озвучить на Юго-Востоке, чтоб наконец-то кончилась эта петуховина. Пусть народ знает, что ресурс Донбасса вычерпан. Только правда! Повезло, хоть некоторые на этом заработают деньги. А те, кто хочет жить в Украине, то ,увы, превратимся в беженцев.

від: ЯЯЯ
19.04.2014 05:19
Хто хоче в рассею нехай і пенцлює в рассею !!! Ніяких гнилих компромісів, все це лише пусті розмови і черговий етап здачі України. А тимошенківська банда нехай памятає, що буде Майдан і для них. І так виглядає що в найближчий час. Але на цей раз вже ніхто не втікне до свого роботодавця в ростов.

від: Сергей Ткачев
18.04.2014 21:29
СКОЛЬКО СТОИТ КОМПРОМИСС С БАНДИТАМИ И ЗАХВАТЧИКАМИ!!! ОТВЕЧАЮ-МИЛЛИОНОВ ПОЛОМАННЫХ СУДЕБ, ОБНИЩАНИЕМ НАРОДА, А КОМПРОМИССОРЫ СВАЛЯТ С ЗАРАБОТАННЫМИ НА КОМПРОМИСЕ МИЛЛИОНАМИ В ТЕПЛЫЕ КРАЯ. А СХИД ВЖЕ ПОЧУЛЫ!!! ЕСТЬ КОМПРОМИСС- ОТДАТЬ ДОНБАСС ПУТИНУ!!! И БУДЕТ ВСЕМ СЧАСТЬЕ. И ИЗБАВИМСЯ ОТ КРИМИНАЛЬНОГО ГЕМОРРОЯ!!!!