Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна інформаційна служба, яку фінансує Конгрес Сполучених Штатів Америки і яка веде радіомовлення на країни Східної і Південно-східної Європи, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.Контакти
Співробітники
Правові аспекти
Мапа сайту


BBG
Голос Америки
27 червня 2016, Київ 23:15

  Відео

  В Слов'янську величезні черги за гуманітарною допомогоюi
  X
  Левко Стек
  06.07.2014
  Військові розпочали постачати мешканців Слов'янська продуктами харчування та питною водою, оскільки в місті внаслідок бойових дій були значні перебої з провізією. Пункти надання гуманітарної допомоги розташовані в різних районах міста. Люди вишиковуються в довгі черги за харчовими наборами.

  В Слов'янську величезні черги за гуманітарною допомогою

  Опубліковано 06.07.2014

  Військові розпочали постачати мешканців Слов'янська продуктами харчування та питною водою, оскільки в місті внаслідок бойових дій були значні перебої з провізією. Пункти надання гуманітарної допомоги розташовані в різних районах міста. Люди вишиковуються в довгі черги за харчовими наборами.


  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Валерий Місто: Донецк
  07.07.2014 23:27
  Об этой гуманитарке говорили в ZELLO ещё утром когда она выехала с Харькова на сьёмки со своими артистами в автобусах. p.s. интересно, если нагрузить грузовик хлебом (насыпом), что будет с нижними слоями через 100-150 км пути?

  від: Татьяна Місто: Ивано-Франківськ
  07.07.2014 17:25
  Хотілось би від влади якийсь план допомоги цим людям. Не лише хлібом але й відновленням житла та будівель. Багато людей залишилось без даху над головою.

  від: александр Місто: ставрополь
  07.07.2014 15:13
  ни фига не понимаю ничего, своими же глазами видел и в новошахтинске и в гуково как народ толпами бежит с украины и матом кроет и парашенко и яценюка и всех прочих, да и у нас здесь на ставрополье беженцев толпы целые...... а тут хлеб и еду разбирают из рук тех кто их недавно бомбил.... у меня в последнее время в голове возникал вопрос - как украинская власть будет после всех этих бомбёжек собственного народа с этим же народом договариваться о совместном житие в одном государстве? оказывается всё просто- воду и хлеб привези и народ про бомбёжки забудет.... как то странно это...

  від: Михайло Місто: Ужгород
  07.07.2014 08:40
  До Аноніма. ТАК БИ ВЖЕ ХОТІЛОСЯ В КОМЕНТАРЯХ ПРОЧИТАТИ СЛОВА ПОДЯКИ (ОСОБЛИВО ВІД МЕШКАНЦІВ ДОНБАСУ!) ЗА ТЕ, ЩО РОБЛЯТЬ НАШІ СЛАВНІ ВОЇНИ ДЛЯ УКРАЇНИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ ДОНБАСУ! ЯК МОЖНА НАЗИВАТИ ЧИ ПОРІВНЮВАТИ З ФАШИСТАМИ ТИХ, ХТО ЗАХИЩАЄ СВОЮ ЗЕМЛЮ, СВІЙ НАРОД?! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ - НЕПЕРЕМОЖНИМ ЛИЦАРЯМ, СПРАВЖНІМ ГЕРОЯМ І ПАТРІОТАМ УКРАЇНИ!!!

  від: Анонім Місто: Ukraine
  07.07.2014 02:23
  Для "Анoнiма":
  Сам ты агiтка российско-чекистская!

  від: Анонім
  06.07.2014 23:46
  сначало блокували місто не впускаючи нічого, довели до голоду, зруйнували, а потім виступили такими благодійниками (прям як фашисти під час війни) - показуха. Агітка для ...

  від: Mykola Місто: Kherson
  06.07.2014 23:00
  Слава Богу , люди наконец возвратятся к нормальной жизни и вряд-ли снова будут кричать"росияпомоги". Уже хлебнули этой помощи через край.

  від: Лера Місто: Хмельницький
  06.07.2014 21:46
  Не гребують брати гуманітарку з рук "фашистів"(((