Радіо Свобода

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода – некомерційна інформаційна служба, яку фінансує Конгрес Сполучених Штатів Америки і яка веде радіомовлення на країни Східної і Південно-східної Європи, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.Контакти
Співробітники
Правові аспекти
Мапа сайту


BBG
Голос Америки
29 червня 2016, Київ 01:14

  Відео

  Словаччина передає Україні гуманітарну допомогуi
  X
  Євген Насадюк
  12.09.2014
  Віце-прем'єр і міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак привіз до України 3 тони гуманітарної і фінансової допомоги для переселенців, міністерства охорони здоров'я й учасників бойових дій на Сході.

  Словаччина передає Україні гуманітарну допомогу

  Опубліковано 12.09.2014

  Віце-прем'єр і міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак привіз до України 3 тони гуманітарної і фінансової допомоги для переселенців, міністерства охорони здоров'я й учасників бойових дій на Сході.


  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ОegRoman Місто: Bratislava
  13.09.2014 20:31
  Тихий симпатизант путінського режиму сучасний прем'єр Словаччини Роберт Фіцо грає фальшиву подвійну по відошенню до сучасної України гру. З одного боку, аби залишатися добреньким перед начальством ЄС, грається на щирого постачальника гуманітарної допомоги нужденній Україні, а з іншого - займає позицію противника вступу незалежної держави до євро-атлантичних структур. Як продукт твердого соціалізму, засновник партії "Smer"- соціальна демократія, прем'єр непрямо симпатизує політиці кремлівського окупаційного режиму. Відстоюючи, так званий захист словацької економіки, заперечує ефективність економічних санкцій Заходу та США. В совєтські часи колишня Чехословаччина з СРСР мала досить потужні екомічні, культурні зв'язки. Після її добровільного, мирного розділення у Словаччині виникли, або були відновлені старі економічні, торговельні відносини. Однак їх менталітет, характер, стосунки з незначними косметичними змінами, все ж залишився старим, совєтським по-братськи корупційним. Тому, на привелике щастя, Фіцо у Словаччині всього лиш ліліпутін.
  Bratislava Praha.

  від: Анонім
  13.09.2014 02:13
  це справді щира гуманітарна допомога, Словаччина дуже добре розуміє ситуацію в Україні, Славаччина перейшла подібні події в шістьдесятих роках коли російські танки вїхали в їхню країну, люди питалися чого вони вїхали, їх ніхто не просив, їдьте геть вигукували, але Росія своє робила, злого накоїла