16 квітня 2014, Київ 19:34
espresso.tv Гарячі події
Spilno.tv
Error rendering ustream.
Громадське TV
 

«5 канал»

VOAnews.com відео

ВІКНО В АМЕРИКУ
Час-Time

ВСІ ВІДЕО РАДІО СВОБОДА

Відео Правий сектор закидав яйцями і борошном голову Запорізької райради

Акція, що почалася як мирний пікет представників Правого сектору під стінами Запорізької районної адміністрації обернулася киданням яєць, борошна та зеленки. За словами пікетувальників, саме він відправляв «тітушок» в Київ на «Антимайдан».

Відео Ми перебуваємо у стані війни – експерт Центру Разумкова

Гості «Вашої Свободи»: Олександр Давиденко, президент Міжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділів по боротьбі зі злочинністю «Центр»; Олексій Мельник, військовий експерт Центру імені Разумкова.

Відео Відсторонення начальника міського управління ДАІ домоглися у Дніпропетровську

У середу активісти дніпропетровського Євромайдану пікетували будівлю обласної Державтоінспекції, вимагаючи звільнення керівництва міського ДАІ, яке вони звинувачують в хабарництві та здирництві. Начальник обласного управління ДАІ погодився видати наказ про відсторонення керівника міського ДАІ.


Відео Активісти продовжують вимагати зниження цін під Нацбанком

Близько сотні людей зібралися сьогодні біля Національного банку України з вимогою зниження цін. У руках активісти тримали плакати з написами «Кубів, йди геть», «Фашисти проти євреїв, Кубів – проти народу».

Відео Військова техніка з російськими прапорами входить у Слов'янськ

Військова техніка з російськими прапорами ввійшла в Слов'янськ. Техніка, з озброєними на ній людьми, одягнених у різні типи форми, зупинилася біля міськради Слов'янська, яка впродовж кількох днів була зайнята проросійськими сепаратистами.

Відео Блокпости на в'їздах в Суми

Активісти Народної Самооборони та «Правого сектора» у Сумах будують блокпости на в’їздах в місто, щоб запобігти провокаціям сепаратистів. Перший блокпост вже добудували, оснастили освітленням, поставили чергових. Сумська громадськість активно допомагає посилювати оборону міста.


Відео БМД під російськими прапорами заїжджають у Слов’янськ

Колона БМД, захоплена (а за деякими даними здалася добровільно) активістами «Донецької народної республіки» заїжджає у Слов'янськ.

Відео На Донеччині зростає кількість «зелених чоловічків»

Rількість так-званих «зелених чоловічків» на Донеччині зростає. Станом на вівторок, в регіоні налічується 450 бійців. Водночас аеродром у Краматорську вони покинули, залишивши по собі купу гільз та бойову гранату.

Відео Журналіст з Горлівки розповів про подробиці свого викрадення

Головного редактора сайту «Gorlovka.ua» Олександра Білінського з редакції витягли шестеро люлей в масках і повезли до міського управління МВС.Він нібито називав протестувальників «терористами» і тепер мусив за це «відповісти перед народом». Білінський впізнав двох викрадачів, вони були місцеві.


Відео В Горлівці протестувальники звели три ряди барикад довкола будівлі міліції

Люди, які захопили і утримують будівлю міського управління міліції в Горлівці, збудували перед входом три ряди барикад. Частина споруд укріплені мішками з піском, інші складаються з використаних автомобільних шин. На вході чергують бійці в масках та зі щитами.

Відео У Дніпропетровську пишуть «антивоєнні» писанки

Напередодні Великодня у Дніпропетровську майстер декоративно-прикладного мистецтва Ольга Іващенко створює писанки «задля миру та єдності України», з одного боку таких витворів – молитва за рідну країну.

Відео Видали «Фауста» у перекладі Миколи Лукаша

У Києві представили переклад «Фауста» Ґете, над яким 20 років працював Микола Лукаш. Це лише одна із книг 15-томного зібрання творчої спадщини українського перекладача, яке планує видати «Видавництва Жупанського».

БІЛЬШЕ ВІДЕО