06 липня 2015, Київ 08:17

«Ми Разом»  мультимедійний проект Радіо Свобода. Програма виходить в ефір з вересня 2012 року, а з квітня 2014 року програма має телевізійну версію. Зараз програма виходить на телеканалі «24» у середу та п'ятницю об 11:30 та 17:30. Автор та ведуча - Ірина Штогрін.

 

Мета програми: показати проблеми та досягнення, які об'єднують людей, де б вони не жили - на сході, заході, півдні й півночі. Гасло програми: «Разом – ми можемо змінити життя на краще».

 

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-29-05.


ОСТАННЯ ПРОГРАМА

Ваш JavaScript вимкнений або у вас стара версія програвача Adobe Flash Player. Отримати останню версію .
Чи мають право військкомати «полювати» на призовників?i
X
Ірина Штогрін
03.07.2015
Чи законно військовозобов’язаних забирати з вулиці? Чи є сенс давати зброю тим, хто служити не хоче? Чому серед мобілізованих трапляються хворі, нарко- та алкозалежні, люди з кримінальною свідомістю? Як зробити так, щоб люди хотіли йти до лав Збройних сил України? На ці запитання відповідає Михайло Щербина, начальник відділу служби в резерві Мобілізаційного управління Генерального штабу ЗС України. Це той самий полковник ЗСУ, якого тикав пальцем у груди під Донецьким аеропортом лідер угруповання ДНР Олександр Захарченко.

Чи мають право військкомати «полювати» на призовників?

Чи законно військовозобов’язаних забирати з вулиці? На ці запитання відповідає Михайло Щербина, начальник відділу служби в резерві Мобілізаційного управління Генерального штабу ЗС України.

Усі випуски ПРОГРАМИ

Випуски ПРОГРАМИ

Відео Борги по зарплаті. Чому не платять і як з цим боротися?

Чи справді такі безпорадні державні контролюючі органи? Поради від керівника громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Олега Левицького.

Відео Що робити з учителями-українофобами?

Як захистити учнів від педагога, який розпалює національну ворожнечу й проголошує антиукраїнські гасла?


Відео Які способи виживання українського села?

Підтримувати не агрохолдинги, а дрібного сільгоспвиробника; давати не кредити, а засоби виробництва; поставити на потік створення модульних мініферм та комплексів і не «укрупнювати» сільські ради. Це допоможе селам розвиватися, вважає народний депутат Аркадій Корнацький.

Відео Як зажити так, як у Швеції?

Відсутність корупції – високі зарплати, енергетична незалежність – чисте довкілля, великі податки – безкоштовна медицина й освіта. Чи може одна жовто-блакитна країна слугувати зразком для іншої?


Відео Дорога школа. Чи гроші батьків сприяють якості знань?

Якщо вже батьки є «волонтерами освітнього фронту», то як зробити так, щоб кожна копійка йшла на користь учням, а те – є подарунки чи немає – не впливало на бажання вчителів навчити й об’єктивно оцінити.

Відео Які екологічні наслідки пожежі під Васильковом?

Чи можна встановити рівень і конкретні місця забруднення внаслідок пожежі на нафтобазі під Васильковом? Чи справді через перенесення продуктів горіння з повітряними масами завдано великої шкоди здоров’ю людей?


Відео «Скрєпи по-українськи». Яка від них шкода?

Чи справді в Україні загострилася гомофобія? Кому вигідно «зіштовхувати лобами» радикалів й правоохоронців?

Відео Рік по трагедії над Слов’янськом: ПЗРК проти транспортного АН-30

Чи справді екіпаж АН-30 проявив героїзм, відводячи літак від Слов’янська? Чому з 8-ми членів екіпажу вижило тільки троє? Як живуть тепер родини загиблих?


Відео Хто і чому стріляє під час перемир’я?

Чи має українська сторона достатньо доказів, що сепаратисти порушують умови перемир’я? З якою метою бойовики обстрілюють позиції української армії? Чи обмежують українських військових у боєприпасах?

Відео Бідні і багаті. Хто більше допомагає армії?

Скільки тепловізорів можна купити за один автомобіль Bentley? Чому більшість грошей на потреби фронту надсилають незаможні люди? Чи можуть багаті «скинутися» на створення сучасної армії?


Відео Яка шкода від «вишиватників»?

Чому небезпечно обмежувати патріотизм тільки співанням гімну та носінням вишиванки? Чи може бути корупціонер й екологічний варвар патріотом? Що спільного між «вишиватниками» та «ватниками»? У чому справді варто бути радикальним?

Відео Жінки-воїни. Чому жінки беруть участь у бойових діях?

Що примушує молодих жінок іти на фронт? Як може жінка-матір залишити дитину задля участі у бойових діях? У яких іпостасях жінки найефективніші на фронті? Чому в Україні немає жінок-генералів? Про це у сюжетах про жінок-воїнів та у розповіді голови ГО «Жіноча варта» Олени Білецької.


Відео Прецедент зі Шкіряком. Як соціальні мережі впливають на політиків?

Чи справді «тролінг»у соціальних мережах спонукав Зоряна Шкіряка подати у відставку з посади в.о обов’язків голови ДСНС? Чи розуміють політики, що презентуючи себе у Фейсбуці, вони мають бути готові до підвищеної уваги й жорсткої критики? Чи стали соціальні мережі в Україні майданчиком для «конекту»

Відео Чому етнічні росіяни та російськомовні підтримують Україну?

Феномен «російськомовних» патріотів України пояснює «русский националист» лександр Нойнец, головний редактор інтернет-ресурсу «Петро й Мазепа»


Відео Чи є ставлення до тварин індикатором людяності?

Чи варто витрачати кошти й сили на стерилізацію безпритульних тварин та створення притулків? Чи справді жорстокість до тварин вказує, що людина здатна бути жорстокою й до собі подібних?

Архів програм

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Герої Небесної Сотні. Роман Гурик

Герої Небесної Сотні. Євгеній Котляр​

Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко​