31 січня 2015, Київ 18:04

«Ми разом»  мультимедійний проект Радіо Свобода. Програма виходить в ефір з вересня 2012 року, а з квітня 2014 року програма має телевізійну версію. Зараз програма відходить на телеканалі «24» у вівторок та четвер о 23.30. Повтор у середу, п’ятницю об 11.30. Автор та ведуча - Ірина Штогрін.

 

Мета програми: показати проблеми та досягнення, які об'єднують людей, де б вони не жили - на сході, заході, півдні й півночі. Гасло програми: «Разом – ми можемо змінити життя на краще».

 

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-29-05.


ОСТАННЯ ПРОГРАМА

Ваш JavaScript вимкнений або у вас стара версія програвача Adobe Flash Player. Отримати останню версію .
Чому міліцію в Україні треба реформувати першою?i
X
Ірина Штогрін
30.01.2015
Якщо Україна зможе перетворити «даішника-хабарника» й «міліціонера-кришувальника» на справжніх охоронців прав та помічників людей, то зможе швидко покращити ситуацію й у інших сферах. Адже й Майдан був найперше проти безчинств міліції. Такої думки Георгій Вашадзе, депутат грузинського парламенту, колишній заступник міністра юстиції Грузії. Патрульний у місті має стати першим захисником, а паралельно з цим має позбавитися корупції уся правоохоронна система.

Чому міліцію в Україні треба реформувати першою?

Якщо Україна зможе перетворити «даішника-хабарника» й «міліціонера-кришувальника» на справжніх охоронців прав та помічників людей, то зможе швидко покращити ситуацію й у інших сферах.

Усі випуски ПРОГРАМИ

Випуски ПРОГРАМИ

Відео Чому Україна втрачає патріотів на Донбасі?

Влада досі не спромоглася зупинити інформаційну навалу кремлівської пропаганди на жителів сходу й організувати там просування українського телебачення та радіо.

Відео Яке майбутнє чекає Україну?

Які шанси, що Україна вистоїть? Хто складає головну рушійну силу українського суспільства? Яка модель розвитку є оптимальною для , України? Чому подолати корупцію настільки ж важливо, як відновити територіальну цілісність України та здобути мир?


Відео Чим відрізняються кОзаки від кАзаків?

Різниця між кОзаками й кАзаками не у зовнішніх атрибутах, а у ставленні до влади та власного народу.

Відео Чи піде Путін на широкомасштабне вторгнення в Україну?

Чому так загострилася ситуація на сході України? Чи є простим збігом обставин те, що бойовики на Донбасі активізувалися одразу після серії терористичних нападів у Франції? Чому конфлікт в Україні став загрозою для Європи й світу в цілому?


Відео Митці й війна. Чого вартує слово митця, коли стріляють «Гради»?

Агресія Росії проти України та конфлікт на Донбасі проявили митців. Хтось палко підтримав анексію Криму й послідовно допомагає Кремлю творити міфи про «українську хунту». Комусь вдається промовчати, а хтось прямо виступає проти війни.

Відео Чи може віра та любов зупинити війну?

Гість: Кардинал Любомир Гузар, предстоятель Української Греко-Католицької церкви у 2001-2011 р.р


Відео Куди веде «Поводир»?

Куди веде «Поводир» поговоримо із виконавцем головної ролі Івана Кочерги Станіславом Бокланом.

Відео Гумор як зброя «укропів»

Про гумор як зброю «укропів» говоримо із відомим українським шоуменом та дипломатом Дмитром Чекалкіним.


Відео Чи зможе Антикорупційне бюро ліквідувати корупцію?

Боротьбу з корупцією має очолити людина, яка ніколи не працювала в державних органах України чи у правоохоронній системі й вже має успішний досвід. Такою людиною для України може стати Міхеїл Саакашвілі, вважає член конкурсної комісії з виборів директора Антикорупційного бюро Юрія Бутусова.

Відео Чи потрібна допомога матерям воїнів АТО?

Матері воїнів, які захищають Україну від сепаратизму, кажуть: «найважче чекати». Коли довго немає дзвінків з фронту – вони не знаходять собі місця. Матері поранених живуть у госпіталях й готові зробити все можливе, щоб їхні діти встали на ноги.


Відео «Хотабич про Донецький аеропорт, «дивну війну» й брак військових лікарів

Ілля Лисенко, відомий під позивним «Хотабич», менеджер групи «Екстрена медична служба «Хотабич», розповів Радіо Свобода, що досі не знайшов лікарів, готових працювати у зоні бойових дій. Фактично порятунком поранених займаються волонтери

Відео Чому «Правий сектор» та батальйон ОУН воюють «нелегально»?

Бійці Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» та батальйону ОУН не можуть отримати статус учасників бойових дій, оскільки формально «не підпорядковані ні міноборони, ні МВС, ні СБУ».


Відео Чи виконує держава свої зобов’язання щодо виплат пенсій та допомог?

Люди, які живуть у прифронтових районах, уже півроку не отримують пенсій та соціальних виплат. Парламент вирішив цю проблему 11 грудня, ухваливши постанову про передпідпорядкування населених пунктів, чиї адміністративні центри контролюються сепаратистами, українській владі.

Відео Чи просто отримати статус «учасника бойових дій» воїнам АТО?

Воїни, які захищають Україну на сході, вимушені ще й боротися з бюрократією, щоб отримати статус «учасника бойових дій». Найбільше таких проблем у Добровольчого Українського Корпусу Правого сектору та підрозділу ОУН.


Відео Чи є вживання алкоголю проблемою у зоні бойових дій?

Кожний шостий випадок «небойових втрат» у зоні бойових дій стався через зловживання алкоголем, повідомив заступник начальника головного управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Віталій Покотило.

Архів програм

«Ми разом» на Facebook

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Доброволець про російських снайперів, місцеве населення та довіру до штабу АТО

 

Темур Юлдашев про полон, ролики з відрізанням голів та прозріння Сходу

 

 

Семен Семенченко: в України немає іншого шансу вижити, аніж перемогти