29 травня 2015, Київ 00:58

Бідні і багаті. Хто більше допомагає фронту?

Гість: Дмитро Андрієвський, народний депутат Блоку Петра Порошенка, мільйонер

 

«Ми разом»  мультимедійний проект Радіо Свобода. Програма виходить в ефір з вересня 2012 року, а з квітня 2014 року програма має телевізійну версію. Зараз програма відходить на телеканалі «24» у вівторок та четвер о 23.30. Повтор у середу, п’ятницю об 11.30. Автор та ведуча - Ірина Штогрін.

 

Мета програми: показати проблеми та досягнення, які об'єднують людей, де б вони не жили - на сході, заході, півдні й півночі. Гасло програми: «Разом – ми можемо змінити життя на краще».

 

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-29-05.


ОСТАННЯ ПРОГРАМА

Ваш JavaScript вимкнений або у вас стара версія програвача Adobe Flash Player. Отримати останню версію .
Яка шкода від «вишиватників»?i
X
Ірина Штогрін
27.05.2015
Чому небезпечно обмежувати патріотизм тільки співанням гімну та носінням вишиванки? Чи може бути корупціонер й екологічний варвар патріотом? Що спільного між «вишиватниками» та «ватниками»? У чому справді варто бути радикальним? Про це із авторкою мультфільмів про «ватників» і «вишиватників», письменницею Іреною Карпою

Яка шкода від «вишиватників»?

Чому небезпечно обмежувати патріотизм тільки співанням гімну та носінням вишиванки? Чи може бути корупціонер й екологічний варвар патріотом? Що спільного між «вишиватниками» та «ватниками»? У чому справді варто бути радикальним?

Усі випуски ПРОГРАМИ

Випуски ПРОГРАМИ

Відео Жінки-воїни. Чому жінки беруть участь у бойових діях?

Що примушує молодих жінок іти на фронт? Як може жінка-матір залишити дитину задля участі у бойових діях? У яких іпостасях жінки найефективніші на фронті? Чому в Україні немає жінок-генералів? Про це у сюжетах про жінок-воїнів та у розповіді голови ГО «Жіноча варта» Олени Білецької.

Відео Прецедент зі Шкіряком. Як соціальні мережі впливають на політиків?

Чи справді «тролінг»у соціальних мережах спонукав Зоряна Шкіряка подати у відставку з посади в.о обов’язків голови ДСНС? Чи розуміють політики, що презентуючи себе у Фейсбуці, вони мають бути готові до підвищеної уваги й жорсткої критики? Чи стали соціальні мережі в Україні майданчиком для «конекту»


Відео Чому етнічні росіяни та російськомовні підтримують Україну?

Феномен «російськомовних» патріотів України пояснює «русский националист» лександр Нойнец, головний редактор інтернет-ресурсу «Петро й Мазепа»

Відео Чи є ставлення до тварин індикатором людяності?

Чи варто витрачати кошти й сили на стерилізацію безпритульних тварин та створення притулків? Чи справді жорстокість до тварин вказує, що людина здатна бути жорстокою й до собі подібних?


Відео Мені казали: «Усвідом провину. Дід у тебе такий, а ти воюєш за хунту»

Радіо Свобода знайшло родину молодого бійця і самого Юру і розпитало про його неймовірну історію.

Відео Про дідів, які воювали, й онуків, які Україну захищають

Історії про дідів, які воювали, й онуків, які захищають Україну – у програмі «Ми разом».


Відео Побратими на фронті і в тилу

Як демобілізовані самоорганізовуються? Як отримати посвідчення «учасника АТО»? Як знайти роботу? Як справитися з психологічними проблемами?

Відео Чи готова Україна до наступу бойовиків?

Чи побудували лінію оборони? Чи готові технічно й організаційно до агресії ворога?


Відео Що об’єднує українців і вірмен?

Вірмени як і українці пережили масове винищення, але пам’ять про геноцид має зміцнити сили народів витворити щасливе й радісне життя. Так вважає учасник Майдану, київський художник Борис Єгіазарян.

Відео Дебальцеве – український «Грозний». Трагедія міста

Сепаратисти із «Градів», артилерії і танків обстрілювали місто, знаючи, що там залишилися цивільні, стверджує один із керівників оборони Дебальцева, заступник начальника штабу АТО Валентин Федічев.


Відео Як «правосєки» й українські воїни немічним допомагають?

Боєць «Правого сектора» з позивним «Чєловєк» допомагає неповносправним дітям з двох інтернатів. Усі українські військові допомагають людям, чиї домівки потрапили у зону бойових дій. А у Збройних силах України утворили Управління цивільно-військового співробітництва.

Відео Про свавілля військових. Як забезпечити дисципліну?

Чи забезпечить покарання належну дисципліну? Чи є невиконання наказів однією з причин «котлів» та невиправданих втрат? Чи поменшає п’яних, мародерів, дезертирів із запровадженням гауптвахти й дисциплінарних батальйонів? Наскільки дисципліна на фронті залежить від поведінки командирів?


Відео Як відрізнити волонтерів від шахраїв?

Чому краще гроші перераховувати на рахунки волонтерських організацій, ніж кидати у скриньку? Чому треба цікавитися хто саме і для чого збирає гроші? Про це у сюжетах з Києва, Львова і Черкас. А також про те, чим корисні волонтерам зміни до законодавства.

Відео Чи можуть люди у владі бути справді «чистими»?

На це запитання у програмі «Ми разом» відповідав майданівець і народний депутат Михайло Гаврилюк. Він каже, що зараз у парламенті є люди з совістю, але їх «спокушають грошима і владою». Йому теж гроші пропонували, але він відмовився, бо «не за те кров проливали».


Відео Як жити з новими тарифами?

Скорочувати енерговитрати, встановлювати лічильники, а то й взагалі переходити на альтернативні автономні джерела енергії – це чи не єдиний, але суттєвий позитив, до якого призведе «шокове» підвищенні тарифів. Такої думки експерт ініціативи Реанімаційний пакет реформ» Андрій Зінченко.

Архів програм

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Герої Небесної Сотні. Роман Гурик

Герої Небесної Сотні. Євгеній Котляр​

Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко​