05 серпня 2015, Київ 09:24

«Ми Разом»  мультимедійний проект Радіо Свобода. Програма виходить в ефір з вересня 2012 року, а з квітня 2014 року програма має телевізійну версію.Програма виходить в ефір у вівторок та четвер о 20:33 - одночасно на Радіо Ера і на сайті radiosvoboda.org у відеоверсії. Автор та ведуча - Ірина Штогрін.

 

Мета програми: показати проблеми та досягнення, які об'єднують людей, де б вони не жили - на сході, заході, півдні й півночі. Гасло програми: «Разом – ми можемо змінити життя на краще».

 

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-29-05.


ОСТАННЯ ПРОГРАМА

Ваш JavaScript вимкнений або у вас стара версія програвача Adobe Flash Player. Отримати останню версію .
Українські винахідники. Користь та іміджi
X
Ірина Штогрін
30.07.2015
Як ловити «сонячні зайчики», щоб гріти воду? Як обладнати помешкання, щоб автоматично вмикалося й вимикалося усе, що потрібно? Як підвищити безпеку воїнів та поліпшити їхній побут? Це лише деякі з останніх винаходів українських винахідників. А програмісти з України є одними з кращих у світі, стверджує Володимир Агафонкін, автор електронної бібліотеки карт Leaflet, якою користуються Єврокомісія та провідні світові видання The Washington Post, Financial Times, The Guardian, Wall Street Journal.

Українські винахідники. Користь та імідж

Як ловити «сонячні зайчики», щоб гріти воду? Як обладнати помешкання, щоб автоматично вмикалося й вимикалося усе, що потрібно? Як підвищити безпеку воїнів та поліпшити їхній побут?

Усі випуски ПРОГРАМИ

Випуски ПРОГРАМИ

Відео Чому українці виїжджають з країни?

Куди громадяни України їдуть на тимчасове чи постійне місце проживання? З якими труднощами вони там зустрічаються? Чому українці шукають прихисток в інших країнах і за яких умов були б готові повернутися до України?

Відео Воїни в тилу. Куди має направлятися енергія тих, хто повернувся з фронту?

Як боротися з «мафією» у правовий спосіб? Як поламати корупційні схеми, не порушуючи законодавства? Як направити енергію добровольців у конструктивне русло? Чи варто колишнім воїнам брати участь у місцевих виборах?


Відео Призначені злочинцями. Чому порушують презумпцію невинуватості?

Чому в Україні досі «злочинцями призначають» ще до вироку суду? Чому вищі посадові особи публічно називають підозрюваних «убивцями»? Чому суди не виносять виправдувальних рішень, коли не вистачає доказів вини?

Відео Трагедія прифронтових сіл та містечок. Як допомогти людям?

Зруйновані будинки та помешкання, воронки від снарядів на городах та подвір’ях, брак харчування та питної води – це проблеми чи не всіх населених пунктів біля лінії розмежування.


Відео Які можуть бути наслідки конфлікту у Мукачеві?

Чи може Росія використати протистояння між силовиками і Правим сектором для відкриття «другого фронту» на заході України? Які наслідки для чинної влади та керівництва Правого сектору може мати конфлікт у Закарпатті? Які причини загострення ситуації? Про це – політичний аналітик Сергій Гайдай.

Відео Про справедливість нагород. Чому нагороджують не всіх героїв?

Чи є корупція у нагородженні учасників АТО? Чому не всі герої отримують нагороди? Для чого створили недержавну нагороду «Народний герой»? Про це голова нагородної комісії народного ордену, координатор волонтерського руху «Народний тил» Георгій Тука.


Відео Яка альтернатива окупованому Криму? Турмаршрути Україною

Потреба зняти стрес та брак грошей стимулюють «внутрішній туризм». Українці активно подорожують Україною попри погані дороги та нерозвинуту інфраструктуру. Про популярні та оригінальні туристичні маршрути розповідає керівник Українського клубу автотуристів Андрій Тичина.

Відео Чи мають право військкомати «полювати» на призовників?

Чи законно військовозобов’язаних забирати з вулиці? На ці запитання відповідає Михайло Щербина, начальник відділу служби в резерві Мобілізаційного управління Генерального штабу ЗС України.


Відео Борги по зарплаті. Чому не платять і як з цим боротися?

Чи справді такі безпорадні державні контролюючі органи? Поради від керівника громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Олега Левицького.

Відео Що робити з учителями-українофобами?

Як захистити учнів від педагога, який розпалює національну ворожнечу й проголошує антиукраїнські гасла?


Відео Як зажити так, як у Швеції?

Відсутність корупції – високі зарплати, енергетична незалежність – чисте довкілля, великі податки – безкоштовна медицина й освіта. Чи може одна жовто-блакитна країна слугувати зразком для іншої?

Відео Дорога школа. Чи гроші батьків сприяють якості знань?

Якщо вже батьки є «волонтерами освітнього фронту», то як зробити так, щоб кожна копійка йшла на користь учням, а те – є подарунки чи немає – не впливало на бажання вчителів навчити й об’єктивно оцінити.


Відео Які екологічні наслідки пожежі під Васильковом?

Чи можна встановити рівень і конкретні місця забруднення внаслідок пожежі на нафтобазі під Васильковом? Чи справді через перенесення продуктів горіння з повітряними масами завдано великої шкоди здоров’ю людей?

Відео «Скрєпи по-українськи». Яка від них шкода?

Чи справді в Україні загострилася гомофобія? Кому вигідно «зіштовхувати лобами» радикалів й правоохоронців?


Відео Рік по трагедії над Слов’янськом: ПЗРК проти транспортного АН-30

Чи справді екіпаж АН-30 проявив героїзм, відводячи літак від Слов’янська? Чому з 8-ми членів екіпажу вижило тільки троє? Як живуть тепер родини загиблих?

Архів програм

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Герої Небесної Сотні. Роман Гурик

Герої Небесної Сотні. Євгеній Котляр​

Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко​