03 березня 2015, Київ 10:50

«Ми разом»  мультимедійний проект Радіо Свобода. Програма виходить в ефір з вересня 2012 року, а з квітня 2014 року програма має телевізійну версію. Зараз програма відходить на телеканалі «24» у вівторок та четвер о 23.30. Повтор у середу, п’ятницю об 11.30. Автор та ведуча - Ірина Штогрін.

 

Мета програми: показати проблеми та досягнення, які об'єднують людей, де б вони не жили - на сході, заході, півдні й півночі. Гасло програми: «Разом – ми можемо змінити життя на краще».

 

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-29-05.


ОСТАННЯ ПРОГРАМА

Ваш JavaScript вимкнений або у вас стара версія програвача Adobe Flash Player. Отримати останню версію .
Воїни про пропагандистів, журналістів та власну головуi
X
Сергій Горбатенко
27.02.2015
Кореспондент Радіо Свобода у Слов’янську розпитав добровольців батальйону «Січ» про те, як вони оцінюють роботу російських і українських журналістів. Чи була б можлива війна, якби журналісти говорили правду?

Воїни про пропагандистів, журналістів та власну голову

Кореспондент Радіо Свобода у Слов’янську розпитав добровольців батальйону «Січ» про те, як вони оцінюють роботу російських і українських журналістів. Чи була б можлива війна, якби журналісти говорили правду?

Усі випуски ПРОГРАМИ

Випуски ПРОГРАМИ

Відео Чи винні журналісти у війні на сході України?

Якби журналісти зажди говорили правду, то війни б не було. До такої думки прийшли опитані Радіо Свобода волонтери, експерти й воїни. З цим згодний і Сергій Лойко, кореспондент Los Angeles Times, автор фотопортретів захисників Донецького аеропорту.

Відео Чи втрапив Порошенко у «пастку Дебальцевського котла»?

Утримування Дебальцева, як козиря для угод «Мінськ-2» та доведення недоговороздатності сепаратистів, виявилося неефективним, вважає співдиректор програм міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.


Відео Що думають про Майдан та війну рідні Небесної сотні?

Рідні Романа Гурика з Івано-Франківська, Олексія Братушки з Сум, Андрія Дигдаловича зі Львова, Євгена Котляра з Харкова, Віктора Чміленка з Кіровоградщини, попри горе й розчарування ходом слідства, впевнені у правоті Героїв Небесної Сотні.

Відео Що можуть ті, хто повернувся з фронту?

Воїни, які після поранень чи демобілізації повертаються до мирного життя, мають відчувати, що вони комусь потрібні. Від рідних, друзів та місцевих громад залежить ким стануть ці люди: проблемою для себе та інших чи прикладом для наслідування.


Відео Чи буде мир і для чого потрібна мобілізація?

Марно очікувати миру після переговорів 11-12 лютого у Мінську, вважає волонтер «Армії-SOS» Юрій Касьянов. На його думку, бойовики не зупиняться й намагатимуться розширити свій вплив настільки, наскільки їм дозволять. Т

Відео Чого хоче Путін і які можливі сценарії протистояння?

Володимир Путін і той клан, який він представляє, хоче послабити тиск санкцій, шантажуючи Європу повномасштабною війною, а то і ядерним ударом. Це лише зміцнило західну антиросійську коаліцію. Путін хоче унеможливити самостійний розвиток України й створити зону контрольованого замороженого конфлікту


Відео Як протидіяти історичному рейдерству Росії через освіту?

«Україна – штучне утворення, яке створили, щоб відгородитися від Росії. Київська Русь – давня держава росіян, а Крим – місце початку християнської історії Росії», такі тези вже понад десятиліття є у підручниках Російської Федерації.

Відео Як захистити полонених й покарати воєнних злочинців?

Те, що полонених принижують, б’ють, катують, і, ймовірно, убивають, є порушенням міжнародного права, що регулює поводження сторін під час воєнних конфліктів.


Відео Чому міліцію в Україні треба реформувати першою?

Якщо Україна зможе перетворити «даішника-хабарника» й «міліціонера-кришувальника» на справжніх охоронців прав та помічників людей, то зможе швидко покращити ситуацію й у інших сферах.

Відео Чому Україна втрачає патріотів на Донбасі?

Влада досі не спромоглася зупинити інформаційну навалу кремлівської пропаганди на жителів сходу й організувати там просування українського телебачення та радіо.


Відео Яке майбутнє чекає Україну?

Які шанси, що Україна вистоїть? Хто складає головну рушійну силу українського суспільства? Яка модель розвитку є оптимальною для , України? Чому подолати корупцію настільки ж важливо, як відновити територіальну цілісність України та здобути мир?

Відео Чим відрізняються кОзаки від кАзаків?

Різниця між кОзаками й кАзаками не у зовнішніх атрибутах, а у ставленні до влади та власного народу.


Відео Чи піде Путін на широкомасштабне вторгнення в Україну?

Чому так загострилася ситуація на сході України? Чи є простим збігом обставин те, що бойовики на Донбасі активізувалися одразу після серії терористичних нападів у Франції? Чому конфлікт в Україні став загрозою для Європи й світу в цілому?

Відео Митці й війна. Чого вартує слово митця, коли стріляють «Гради»?

Агресія Росії проти України та конфлікт на Донбасі проявили митців. Хтось палко підтримав анексію Криму й послідовно допомагає Кремлю творити міфи про «українську хунту». Комусь вдається промовчати, а хтось прямо виступає проти війни.


Відео Чи може віра та любов зупинити війну?

Гість: Кардинал Любомир Гузар, предстоятель Української Греко-Католицької церкви у 2001-2011 р.р

Архів програм

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Герої Небесної Сотні. Роман Гурик

Герої Небесної Сотні. Євгеній Котляр​

Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко​