26 листопада 2015, Київ 07:01

Програма «МИ РАЗОМ» на YouTube

Підпишись на наш:

Мультимедійний проект Радіо Свобода «Ми Разом» виходить в ефір з вересня 2012-го року

Прямий ефір у вівторок та четвер о 20:33 - на Радіо Ера і на сайті www.radiosvoboda.org 

Телевізійний ефір у вівторок, четвер о 14:30 на Еспресо.TV

Ведуча - Ірина Штогрін

Програма про те, що «Захищати права, протидіяти корупції, допомагати іншим – краще – коли – ми разом»

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-30-74.


ВИПУСКИ ПРОГРАМИ

Відео Чим загрожує Україні посилення ролі Росії у боротьбі з тероризмом?

Звідки «проростає» тероризм? Чому «мішенню» була обрана Франція? Чи не забуде Захід, об’єднавшись з Росією у боротьбі з терористами, про Україну? Про ризики для України – директор Інституту сходознавства Олександр Богомолов та аналітик з питань безпеки Юрій Костюченко.

Відео Як волонтери звітують про довірені їм кошти?

Недержавна допомога тим, хто обороняє Україну, базується на довірі до волонтерів. Чи вплинуть на цю довіру висунуті Геннадію Корбану звинувачення у відмиванні грошей через Фонд «Оборони країни»?


Відео Хто «перший» під розслідуванням Антикорупційного бюро?

Хто «перший» серед високопосадовців потрапив у поле зору Бюро за корупційні дії? Яка зарплата слідчих? Чи саботує уряд і парламент створення умов для роботи НАБУ? Розповідає Директор Бюро Артем Ситник.

Відео Щеплення чи інвалідність. Чи загрожує Україні епідемія поліомієліту?

Як війна у Сирії загострила ситуацію з поліомієлітом у всьому світі? Кому і чим загрожує це захворювання? Чому треба робити щеплення і чи гарантує МОЗ якість вакцини? Про це – міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій.


Відео Про тих хто прикрашає міста й тих, хто їх «вандалить»

Київська Пейзажна алея і знаменитий Їжачок постійно страждають від вандалів. Таких прикладів – коли одні творять красу, а інші її знищують – багато у всіх містах та селищах. Звідки береться побутовий вандалізм? Як із цим боротися?

Відео Арешти. Справедливість чи політична доцільність?

Чому когось оголошують злочинцями без суду, а інших відпускають під заставу? Чому одних арештовують удома, а інших шукають там, де їх немає? Чи бачать люди реалізацію справедливості у гучних процесах?


Відео Найкращі мери світу. Чому варто вчитися?

Хейзел МакКалліон жителі канадської Міссіссаги 11 разів переобирали мером. Бабуся «Ураган», як її називають земляки, перетворила селище у шосте за величиною місто Канади.

Відео Як нові люди пробиваються у владу?

Чи стали місцеві вибори соціальним ліфтом для людей, які ніколи не були у владі? Чому участь у виборах така важка справа для новачків?


Відео Адаптація колишніх полонених у суспільстві

Гість: Анатолій Свирид, головний сержант 1-ї роти 90-го окремого аеромобільного батальйону ЗСУ, оборонець ДАПу, колишній полонений. А також історії людей, яким пощастило повернутися з полону і які можуть бути прикладом.

Відео Право на перейменування. Як громади змінюють назви міст і вулиць?

До 21-го листопада жителі міст і сіл, що носять «комуністичні» назви мають можливість запропонувати новий топонім. Як проходять громадські обговорення? Чому не можна залишити стару назву, вклавши у неї новий зміст? Що відбудеться, якщо громада не визначиться з новою назвою?


Відео Чому вчить досвід людей з обмеженими можливостями?

Перемагати у спортивних змаганнях навіть світового рівня, працювати й утримувати сім’ю, пересуватися містом, попри бар’єри, і навіть підтримувати інших – можуть люди з обмеженими можливостями. Вони хочуть бути рівними й суспільство має їм у цьому допомогти.

Відео Як шукати зниклих безвісти?

Що робити тим, чиї рідні зникли у так звані «зоні АТО»? Чому досі немає єдиного державного органу, який би займався пошуком зниклих й ідентифікацією загиблих? Як працює громадська гуманітарна місія «Чорний тюльпан», яка знайшла й вивезла тіла понад 600 загиблих воїнів?

ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ

ПРО ПРОГРАМУ

СЮЖЕТИ

Відео В українські поліцейські подаються навіть із дипломами угруповання «ЛНР» (відео)

Реформа МВС поруч із зоною АТО. Які критерії відбору майбутніх патрульних у Сєвєродонецьку? Чому 30% міліціонерів не потрапить навіть до тимчасового складу Національної поліції на Луганщині?


Відео Чому не прийняли Юрія Зозулю як керівника патрульних у Львові? (відео)

Активісти вимагають відкритих конкурсів призначення керівників місцевої поліції,а не призначених згори. Це одна з причин, чому у Львові не прийняли 26-річного киянина Юрія Зозулю. Більше аргументів «за» і «проти» – у сюжеті.


Відео Поет з Facebook Костянтин Мордатенко: «вірші як світ на піднебінні»

Костянтин Мордатенко щодня викладає свої вірші у мережі Facebooк. Кількість читачів його сторінки невпинно зростає, а фахівці заявляють про «літературне диво». Поет розповів Радіо Свобода як почав писати вірщі, звідки бере для них слова й чому у його поезії так багато кохання.


Відео Історія життя після поліомієліту. Валерій Сушкевич (відео)

Президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич у дитинстві перехворів на поліомієліт і з тих пір пересувається на візку. Він розповів Радіо Свобода як батьки навчили його долати усі бар’єри, та чому він зараз ретельно стежить, щоб його власні діти пройшли вакцинацію.


Відео Поліомієліт чи ні, а першу хвилю вакцинації Закарпаття пройшло (відео)

Закарпаття стало першим регіоном, з якого почалася вакцинація, через факти спалаху вірусу поліомієліту. Діти вже не ізольовані, а їх стан спровокував вакционоспоріднений вірус


Відео Польське антикорупційне бюро розслідувало справи і проти правлячої коаліції – журналіст

Чому громадяни довіряють ЦАБ? Хто може на впливати на роботу бюро? Скільки грошей виділяє бюджет Польщі на роботу Центрального антикорупційного бюро? Кореспондент Радіо Свобода в Польщі Юрій Савицький розповів про те, як працюють слідчі антикорупційної структури сусідньої країни.


Відео Фонд Корбана: «Ми відкриті для перевірок» (відео)

Волонтери «Фонду оборони країни», створеного Геннадієм Корбаном, заявляють: «цифру 40 мільйонів вигадали в Генеральній прокуратурі»

ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ

СЛУХАТИ «МИ РАЗОМ»