09 жовтня 2015, Київ 06:11

Playlist усіх випусків програми «Ми разом» на YouTube

Підпишись на наш:

Мультимедійний проект Радіо Свобода «Ми Разом» виходить в ефір з вересня 2012-го року

Прямий ефір у вівторок та четвер о 20:33 - на Радіо Ера і на сайті www.radiosvoboda.org 

Телевізійний ефір у вівторок, четвер о 14:30 на Еспресо.TV

Ведуча - Ірина Штогрін

Програма про те, що «Захищати права, протидіяти корупції, допомагати іншим – краще – коли – ми разом»

Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-30-74.


Випуски ПРОГРАМИ

Відео Чому вчить досвід людей з обмеженими можливостями?

Перемагати у спортивних змаганнях навіть світового рівня, працювати й утримувати сім’ю, пересуватися містом, попри бар’єри, і навіть підтримувати інших – можуть люди з обмеженими можливостями. Вони хочуть бути рівними й суспільство має їм у цьому допомогти.

Відео Як шукати зниклих безвісти?

Що робити тим, чиї рідні зникли у так звані «зоні АТО»? Чому досі немає єдиного державного органу, який би займався пошуком зниклих й ідентифікацією загиблих? Як працює громадська гуманітарна місія «Чорний тюльпан», яка знайшла й вивезла тіла понад 600 загиблих воїнів?


Відео Сміх і сльози. Чи доречні веселощі, коли ще не скінчилася війна?

Як правильно реагувати на те, що в Україні одночасно існують війна і мир? Чи доречні феєрверки, фестивалі, гучні загальноміські свята, коли є загиблі, поранені, зниклі безвісти? Чи означає допомога пораненим – «підтримку війни»?

Відео Популізм чи патріотизм. Як треба Україну любити?

Чи вірять представникам влади і політикам, які розповідають про любов до народу та країни? У чому має виражатися справжній патріотизм?


Відео Уроки «Іловайська». Пам'ять і висновки

Ті, хто пройшов через Іловайський котел, розповіли Радіо Свобода про те, що бачили і пережили. Окремо переказані історії добровольців «Донбасу» Володимира Ложешнікова та Олександра Бойка. Позицію Генерального штабу ЗСУ представив радник начальника Генштабу Роман Кавацюк.

Відео Навчати потрібно цифровим технологіям і людяності

Як шкільна освіта реагує на виклики сучасності? Які навички й уміння треба розвивати в дітей ХХІ сторіччя? Що корисного наша система освіти може запозичити у Фінляндії? Відповіді на ці запитання дає Олег Дерев'янко, заступник міністра освіти України.


Відео Жінки-воїни. Чому жінки беруть участь у бойових діях?

Що примушує молодих жінок іти на фронт? Як може жінка-матір залишити дитину задля участі у бойових діях? У яких іпостасях жінки найефективніші на фронті? Чому в Україні немає жінок-генералів? Про це у сюжетах про жінок-воїнів та у розповіді голови ГО «Жіноча варта» Олени Білецької.

Відео Які способи виживання українського села?

Підтримувати не агрохолдинги, а дрібного сільгоспвиробника; давати не кредити, а засоби виробництва; поставити на потік створення модульних мініферм та комплексів і не «укрупнювати» сільські ради. Це допоможе селам розвиватися, вважає народний депутат Аркадій Корнацький.


Відео Українські винахідники. Користь та імідж

Як ловити «сонячні зайчики», щоб гріти воду? Як обладнати помешкання, щоб автоматично вмикалося й вимикалося усе, що потрібно? Як підвищити безпеку воїнів та поліпшити їхній побут?

Відео Чому українці виїжджають з країни?

Куди громадяни України їдуть на тимчасове чи постійне місце проживання? З якими труднощами вони там зустрічаються? Чому українці шукають прихисток в інших країнах і за яких умов були б готові повернутися до України?


Відео Воїни в тилу. Куди має направлятися енергія тих, хто повернувся з фронту?

Як боротися з «мафією» у правовий спосіб? Як поламати корупційні схеми, не порушуючи законодавства? Як направити енергію добровольців у конструктивне русло? Чи варто колишнім воїнам брати участь у місцевих виборах?

Відео Призначені злочинцями. Чому порушують презумпцію невинуватості?

Чому в Україні досі «злочинцями призначають» ще до вироку суду? Чому вищі посадові особи публічно називають підозрюваних «убивцями»? Чому суди не виносять виправдувальних рішень, коли не вистачає доказів вини?


Відео Трагедія прифронтових сіл та містечок. Як допомогти людям?

Зруйновані будинки та помешкання, воронки від снарядів на городах та подвір’ях, брак харчування та питної води – це проблеми чи не всіх населених пунктів біля лінії розмежування.

Відео Які можуть бути наслідки конфлікту у Мукачеві?

Чи може Росія використати протистояння між силовиками і Правим сектором для відкриття «другого фронту» на заході України? Які наслідки для чинної влади та керівництва Правого сектору може мати конфлікт у Закарпатті? Які причини загострення ситуації? Про це – політичний аналітик Сергій Гайдай.


Відео Про справедливість нагород. Чому нагороджують не всіх героїв?

Чи є корупція у нагородженні учасників АТО? Чому не всі герої отримують нагороди? Для чого створили недержавну нагороду «Народний герой»? Про це голова нагородної комісії народного ордену, координатор волонтерського руху «Народний тил» Георгій Тука.

Архів програм

Слухати «Ми разом»

ІНТЕРВ'Ю

Герої Небесної Сотні. Роман Гурик

Герої Небесної Сотні. Євгеній Котляр​

Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко​