06 лютого 2016, Київ 20:20

  Програма «МИ РАЗОМ» на YouTube

  Підпишись на наш:

  Мультимедійний проект Радіо Свобода «Ми Разом» виходить в ефір з вересня 2012-го року

  Прямий ефір у вівторок та четвер о 20:33 - на Радіо Ера і на сайті www.radiosvoboda.org 

  Телевізійний ефір у вівторок, четвер о 14:30 на Еспресо.TV

  Ведуча - Ірина Штогрін

  Програма про те, що «Захищати права, протидіяти корупції, допомагати іншим – краще – коли – ми разом»

  Пишіть нам на Facebook і телефонуйте під час ефіру: (044) 490-30-74.


  ВИПУСКИ ПРОГРАМИ

  Відео Чи забороняти російську аудіо- та відеопродукцію?

  Забороняти чи регулювати трансляцію в Україні російських пісень, музики та фільмів? Іван Леньо, фронтмен Рок-гурту Kozak System, один із ініціаторів звернення до президента, вважає: «забороняти»

  Відео Як «кіборги» та майданівці владою користуються?

  100 днів «нових людей» Що за 100 днів змогли зробити «нові люди» у місцевій владі? Чи ламають вони стереотипне сприйняття влади як трьох «К» – «кабінети, крісла, корупція»?


  Відео Грип AH1N1. Як не інфікуватися? Як лікуватися?

  Смерть 83 людей через епідемію грипу зафіксували у МОЗ за станом на 26 січня. Що треба робити, щоб не заразитися? Іти до лікаря при симптомах вірусної інфекції чи викликати лікаря до себе? Які симптоми вказують, що розпочинається пневмонія?

  Відео Де громадам взяти гроші?

  Приклади успіху громад з різних регіонів України. Конкретні поради від проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У студії спеціаліст з розвитку громад Олександр Рябий.


  Відео Ті, хто зупинив війну. «Кіборги» про значення оборони Донецького аеропорту

  Оборонці Донецького аеропорту – у трагічну річницю підриву бойовиками перекриття терміналу – розповіли про своїх загиблих товаришів і дали відповідь тим, хто запитує: «Ну, й за що ви там воювали?»

  Відео «Ми вас в АТО не посилали»

  Михайлу Ковальчуку – бійцеві 95-ї бригади у житомирському шпиталі змінили діагноз «контузія» на «черпно-мозкова травма». Боєць каже, що і він, і його побратими не раз чули у свою адресу фрази, накшталт: «ми вас в АТО не посилали». Чому в шпиталях бойові поранення кваліфікують як побутові?


  Відео В’язень Кремля Станіслав Клих не міг воювати у Чечні, бо складав сесію (відео)

  Станіслава Клиха та Миколу Карпюка звинуватили в участі у першій чеченській війні на боці Ічкерії та вбивствах російських солдат. Радіо Свобода знайшло підтвердження, що українець не перебував у Грозному взимку 1994-95 років, у чому його звинувачує російський Слідчий комітет

  Відео Надія Савченко, Олег Сенцов та інші. Скільки українців стали в’язнями Кремля?

  Гість програми «Ми Разом»: Марія Томак, координатор кампанії #LetMyPeopleGo. 20 січня правозахисна кампанія #LetMyPeopleGo опублікує звіт, у якому зібрані історії ув'язнених у Росії із політичних мотивів українців. Хто вони? Як їх затримували?


  Відео Кіно як щит. Чому необхідно знімати кіно та телесеріали українською?

  Чому кіно — це «інструмент», що відкриває усі двері? Чому Україні як повітря потрібне власне масове кіно? І якою тут має бути роль держави? Гість програми «Ми Разом»: Ірма Вітовська, актриса театру та кіно

  Відео Свято для всіх або як поділитися радістю

  Щоб «нова радість стала», треба подарувати свою радість ближньому. Уміння ділитися з тим, хто потребує опіки чи просто доброго слова - об'єднує. Гарні справи не просто роблять нас ближчими один до одного, а й підсилюють бажання робити ще більше


  Відео Медична допомога на передовій. Що змінилося за рік?

  Чи за півтора роки війни змінилася система надання медичної допомоги? Чи забезпечені медики та бійці на передовій медикаментами та засобами надання медичної допомоги? Чому волонтери змінюють комплектацію персональних аптечок бійців? Чи навчились українські лікарі тактичній медицині?

  Відео Мова як інструмент, мова як ідентифікатор, мова як оркестр

  Чому мова є «ключем», який відкриває усі двері? Чому важливо володіти українською літературною мовою? Чому інші мови, якими користуються громадяни України, а також діалекти та місцеві говірки є багатством?

  ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ

  ПРО ПРОГРАМУ

  СЮЖЕТИ

  Відео Як керує Новоайдаром колишній капітан луганської «Зорі»? (відео)

  Ігоря Шопіна у жовтні 2015-го обрали керувати Новоайдарською селищною радою. Чи вдається ламати гру старої владної машини? Як оцінюють роботу виборці?


  Відео Нова влада – старі схеми? (відео)

  Місцева влада на Львівщині суттєво оновилась після останніх виборів, десь на 60-70%. Чи змінився підхід до роботи? Чи прозоро і відкрито працюють місцеві органи влади?


  Відео «Проблеми міста треба вирішувати як бойове завдання» – Ямщиков (відео)

  У свої 29 років Вадим Ямщиков, майданівець і боєць АТО, працює депутатом полтавської міської ради. За тим, що робить новий депутат – спостерігають кореспонденти Радіо Свобода


  Відео Головний ворог розвитку міст – саботаж посадовців – депутат-«кіборг» Запорізької міськради (відео)

  Захисник Донецького аеропорту В’ячеслав Зайцев 100 днів тому став депутатом Запорізької міськради. Нині він очолює комісію, що опікується питаннями спорту, культури, молоді, освіти. Але, не оминають його й звичні для влади місцевого рівня комунальні питання


  Відео Як науковець сільрадою керує? Про 100 днів Олега Горбатюка (відео)

  Доброволець АТО, науковець, викладач Чернівецького національного університету Олег Горбатюк керує Рукшинською об’єднаною громадою. Що вдалося зробити «новій людині» – дізнавалися кореспонденти Радіо Свобода


  Відео Як енергія сонця допомагає розвиватися селу (відео)

  Першу в Україні майстерню з виготовлення сонячних колекторів відкрили у закарпатському селі Часлівці. Для жителів – це вагомий привід економити газ, для села – чергове залучення європейських коштів. Навчити виготовляти альтернативні джерела енергії селяни обіцяють всіх охочих


  Відео Тирса замість газу. Як Євросоюз українцям економити допомагає (відео)

  Десять років тому 13-тисячне містечко Жовква, що на Львівщині, усвідомило, що необхідно переходити на альтернативне паливо, щоби забезпечити мешканців теплом. Для цього залучили гроші Європейського Союзу. І що з того вийшло?

  ПОПЕРЕДНІ ВИПУСКИ

  СЛУХАТИ «МИ РАЗОМ»