Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 01:52

Віктор Балога: Вимога БЮТ першочергово розглянути питання про дострокові вибори мера Києва може знову заблокувати роботу парламенту


За словами голови Секретаріату Президента, намір блоку Юлії Тимошенко домагатися невідкладного ухвалення Верховною Радою рішення про звільнення Леоніда Черновецького створює «цілком реальний ризик повторення недавнього паралічу в роботі парламенту».


За словами голови Секретаріату Президента, намір Блоку Юлії Тимошенко домагатися невідкладного ухвалення Верховною Радою рішення про звільнення Леоніда Черновецького створює «цілком реальний ризик повторення недавнього паралічу в роботі парламенту».

Віктор Балога наполягає, щоб питання влади в Києві «вирішували виключно в юридичній площині, а не з політичних уподобань».

Президент відсторонив Леоніда Черновецького від виконання посадових обов’язків на час проведення перевірки спеціально створеною комісією.

До складу комісії входять представники усіх політичних сил та Секретаріату Президента.

На сьогодні скликане перше засідання комісії під головуванням віце-прем’єра Івана Васюника, а результати її роботи стануть відомі, скоріше за все, не раніше ніж за два тижні.

Прем’єр-міністр, лідерка БЮТ Юлія Тимошенко вже висловила недовіру цій комісії.

Учора на прес-конференції Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ не братиме участі в роботі Верховної Ради доти, доки не буде ухвалено постанову про проведення дострокових виборів мера Києва.

Лідерка БЮТу нагадала, що в одному з пунктів коаліційної угоди демократичних сил говориться про необхідність ухвалення постанови Верховної Ради про термінове оголошення дострокових виборів мера Києва і міськради столиці.

«Дві демократичні команди домовилися про те, що це рішення буде ухвалене одним із перших. І я вірю в те, що наша демократична коаліція за жодних обставин не порушить свої зобов''язання перед киянами», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона повідомила, що БЮТ вніс до Верховної Ради проект постанови про проведення дострокових виборів мера Києва і міськради через 45 днів після ухвалення цієї постанови.

Тим часом у Партiї регiонiв вбачають за намiрами БЮТ блокувати роботу парламенту побоювання зриву голосування за програму уряду.

Матеріали до теми:

• Парламентські плани. У кожного свої • Юлія Тимошенко: БЮТ не братиме участі в роботі Верхівної Ради доти, доки не буде ухвалено постанову про проведення дострокових виборів мера Києва

• Віктор Ющенко відсторонив Леоніда Черновецького від виконання обов''язків голови Київської міськадміністрації на 15 днів • Усім мерам мер. Що стоїть за намірами усунути Леоніда Черновецького з посади керівника столиці? • Мер Києва проти Прем’єра. За кого Президент?

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG