Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 08:13

Який мінімальний термін перебування Юлії Тимошенко Прем''єром? Скільки ще проіснує парламентська коаліція? Які проблеми в Партії регіонів? (Огляд преси)


Ірина Біла Київ, 17 квітня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Відставка уряду, дострокові вибори, перетворення Президента на англійську королеву. Такими можуть бути подальші сценарії війни між урядом і Президентом, стверджує «Газета 24». Докладніше з коментарями і прогнозами газетярів – у статті «Білі наступають».

У цьому ж числі «Газета 24» інформує, що за перші три місяці 2008 року українські банки видавали мало кредитів, проте заробили майже на 1 млрд. грн. більше, ніж торік. Як таке сталося? Про це в статті «Мільярд за минулі заслуги».

Між Секретаріатом Президента і урядом розпочалась відкрита війна. Полонених брати не будуть, – переконані журналісти «Газети по-київськи». Їхні прогнози: Тимошенко не «підуть» щонайменше до кінця київських виборів. Позаяк Ющенко розуміє: інакше столична мерія і більшість в Київраді на хвилі народного співчуття дістануться Юлії Володимирівні. Докладніше про те, чого хоче Президент, що народні депутати, а що Прем’єр – у статті «Ну, ось і війна...»

Протистояння між представниками фракції БЮТ і керівником президентської канцелярії досягло пікової позначки, - пише газета «День». Про те, який із варіантів розвитку подій найреальніший і скільки в умовах перманентних конфліктів проіснує коаліція партій читачам видання розповідає політолог Костянтин Матвієнко. Насправді, - пояснює він, - коаліції у форматі БЮТ+НУ-НС уже сьогодні не існує. В них немає солідарних голосувань. В парламенті досі не затверджена програма Кабінету Міністрів і не здійснені ключові урядові призначення.

Цієї суботи в колишньому Жовтневому палаці в Києві відбудеться ХІ з’їзд Партії регіонів. Ситуація для них непроста: треба якось знову брати владу, і підстави для цього є, але Партія регіонів переживає не найкращі часи, умовно поділившись на «ахметовських», «клюєвських», «фірташівських» та ще бозна-яких. Докладніше про розбрат в Партії регіонів розповідає газета «Україна молода» у статті «Бунт на кораблі» та його придушення».
XS
SM
MD
LG