Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 04:50

Україна та Польща вивчають досвід проведення чемпіонату Євро-2000


Віталій Єреміца Брюссель, 25 квітня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Сьогодні у Брюсселі українські та польські бізнесовці та організатори Євро-2012 перейматимуть досвід країн, де вже проводилися подібні чемпіонати. Саме до цієї події бельгійські підприємці та представники місцевого олімпійського комітету створили так званий Олімпійський Бізнес-клуб.

З огляду на майбутній чемпіонат з футболу Євро-2012, Польща та Україна найближчим часом мають інвестувати близько 30 мільярдів євро. Гроші мають піти на поліпшення готельної інфраструктури, транспортного сполучення, спортивних закладів, безпеки, мас-медіа та громадських зв’язків. Обидві країни, де проходитимуть спортивні баталії, розуміють, що їм потрібні закордонні експерти та вивчення досвіду країн, де вже відбувалися подібні дійства. З цього приводу бельгійські підприємці згуртувалися в Олімпійський Бізнес-клуб – ініціативу Федерації індустрії та технологій «Аґорія» і Міжфедерального Олімпійського Комітету Королівства Бельгія. Сьогодні вони разом із представниками українських та польських бізнес-кіл зберуться у Брюсселі на семінар, під назвою «Великий бізнес Євро-2012».

Директор Олімпійського Бізнес-клубу Петер Демюнк каже, що між трьома державами вже встановлено добрі ділові та професійні зв’язки. Зустріч у Брюсселі – це продовження діалогу, започаткованого ще два місяці тому, коли бельгійська делегація відвідала Україну.

«Маємо дві сторони, що беруть участь у семінарі. З одного боку – представники Польщі та України, що мають описати потреби та можливості для наших підприємств. З іншого – представники 80 бельгійських підприємств, готових поділитися досвідом та знаннями з метою успішного проведення Євро – 2012», – пояснює Петер Демюнк. Українська делегація представлена, окрім, власне, організаторів чемпіонату Європи, ще й трьома членами Львівського міського муніципалітету.

Щоб поділитися досвідом проведення чемпіонатів минулих років на зустріч із учасниками зібрання запрошено колишнього керівника Євро-2000, зазначив Петер Демюнк: «Одночасно, ми запросили на зустріч Алена Куртуа, що був організатором Євро-2000, проведеного у Бельгії та Голландії. Це дасть нам можливість поділитися думками, знаннями та досвідом із людиною, що власне стояла «за кермом» чемпіонату.»

Результатом семінару має стати чітке формулювання всіх елементів, де польські та українські організатори потребуватимуть втручання західних експертів та технологій. Також учасники мають визначитися із часом та методами роботи з підготовки Євро-2012.
XS
SM
MD
LG