Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 00:10

На побережжі острова Коса Тузла виявлено нове забруднення нафтопродуктами


Фахівцями Міністерства з питань надзвичайних ситуацій під час проведення моніторингу стану прибережної зони було виявлено забруднення нафтопродуктами острова.

Фахівцями Міністерства з питань надзвичайних ситуацій під час проведення моніторингу стану прибережної зони було виявлено забруднення нафтопродуктами острова.

За повідомленням прес-служби Головного управління МНС України в Криму, для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов''язаної з викидами нафтопродуктів на побережжі Тузли, з 29 квітня по 3 травня проведено відчищення берегової смуги від забруднення нафтопродуктами на площі близько 20350 квадратних метрів, зібрано близько 128,8 тонн суміші нафтопродуктів.

Всього в роботах був задіяний 81 співробітник МНС, 8 одиниць техніки і катер (ВМ-5). «В даний час роботи тривають», – повідомили в МНС.

******** 11 листопада 2007 року шторм спричинив корабельні аварії в Азовському і Чорному морях. Зокрема, з російського танкера «Волгонефть-139», що розламався, в морі вилилося понад 1,2 тисячі тонн мазуту. Крім того, в море із затонулих суховантажів потрапила сірка. Екологи назвали наслідки шторму катастрофічними.

Після аварії суден у Ленінському районі Криму і на острові Коса Тузла було зібрано понад 4 тисяч тонн мазутово-піщаної суміші, її вивезли на територію Керченського порту. У Керчі днями розпочалися роботи з утилізації мазутово-піщаної суміші.

Тим часом заступник міністра охорони навколишнього природного середовища України Дмитро Гурський запевнив, що Східний Крим готовий прийняти відпочиваючих, незважаючи на «мазутову аварію» в Керченській протоці. При цьому він повідомив, що внаслідок аварій суден було завдано удару по біоті (сукупність живих організмів, що історично склалася і мешкає на якійсь великій території). Заступник міністра зазначив, що на реабілітацію території, яка постраждала, потрібно «3-4, а може, й 5 років».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG