Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 13:15

БЮТ готовий затвердити програму державної приватизації до зміни керівництва Фонду Держмайна


Про це заявив лідер фракції блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко. У той же час, за його словами, недоречно вносити зміни до держбюджету до зміни керівництва Фонду держмайна.

Про це заявив лідер фракції блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко.

У той же час, за його словами, недоречно вносити зміни до держбюджету до зміни керівництва Фонду держмайна.

Кириленко також повідомив, що питання зміни керівництва Фонду мають розглянути на наступному пленарному тижні.

6 лютого Кабмін звільнив Валентину Семенюк-Самсоненко з посади голови Фонду держмайна і призначив виконувачем обов’язків члена БЮТ Андрія Портнова.

Наступного дня Президент своїм указом зупинив дію цього розпорядження уряду і направив до Конституційного Суду подання щодо його конституційності.

Наприкінці квітня Прем’єр-міністр представила Андрія Портнова колективу Фонду Держмайна, а Віктор Ющенко повторно зупинив розпорядження Кабміну про зміни у керівництві Фонду.

Матеріали до теми:

• Піком президентсько-прем’єрського протистояння став Фонд держмайна • Генпрокуратура опротестувала розпорядження Кабміну щодо Фонду держмайна і Одеського припортового заводу • Президент Віктор Ющенко знову призупинив зміну керівництва Фонду держмайна • Дії Окружного адміністративного суду Києва щодо зупинки указів Президента не ґрунтуються на законі – Руслан Кирилюк • Андрій Портнов: Указ Президента щодо кадрових змін у Фонді держмайна не відповідає його конституційним повноваженням • Президент знову призупинив приватизацію Одеського припортового заводу • Валентина Семенюк заявила про «рейдерську атаку» на Фонд держмайна

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG