Доступність посилання

ТОП новини

Останніх чотирьох північних білих носорогів у дикій природі, ймовірно, вбили


Про це повідомляє британське видання The Times із посиланням на Міжнародний союз охорони природи та природних ресурсів.

Ці особини перебували на території Національного парку Гарамба у Демократичній республіці Конго, але заворушення у регіоні призвели до збільшення кількості браконьєрів.

Кілька північних білих носорогів залишились у неволі, але їх важко розмножувати і їхня кількість така незначна, що вид вважають біологічно нежиттєздатним.

Ці тварини перебувають під загрозою зникнення з 70-х років, коли їхня популяція зменшилась із майже півтисячі до 15 особин.

Водночас, за даними Міжнародного союзу охорони природи, кількість інших видів носорогів останнім часом зросла до найвищого рівня за останні десятиліття.
XS
SM
MD
LG