Доступність посилання

ТОП новини
14 серпня 2020, Київ 09:14

ЄЦ підтримає Андрія Кожемякіна


«Єдиний центр» підтримуватиме кандидатуру бютівця Андрія Кожемякіна на посаду голови Фонду державного майна України. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила представниця ЄЦ, нунсівка Леся Оробець: «Ми готові голосувати за кандидатуру БЮТ, у випадку, якщо буде окрім, як звільнення Семенюк і голосувння за нового кандидата, ухвалена програма приватизації. Про це було домовлено між всіма політичними силами коаліції, і ми очікуємо на ухвалення цієї програми приватизації. Більше ніяких проблем особливо не бачу».

Кадрові питання ВР має розглянути цього тижня. На погоджувальній раді коаліціянти домовилися, що спочатку парламент має проголосувати Програму державної приватизаці, далі – звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМ та призначення сюди Андрія Кожемякіна.

Раніше на цю посаду бютівці висували Андрія Потрнова, однак нунсівці не погоджувалися на неї. Після чого БЮТ її замінив. Це питання знову відклали. Після чого бютівці звинуватили «Єдиний центр», так звану групу Балоги, у блокуванні цього питання.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG