Доступність посилання

ТОП новини

Австралія відправляє 434 спортсмени на Олімпіаду в Пекіні


Делегація Австралії, що виїжджає на Олімпіаду в Пекіні, нараховує 434 атлети, повідомив Австралійський Олімпійський комітет (АОК). Це друга за кількістю спортсменів делегація Австралії за всю історію змагань, що виїжджає за кордон. Більше спортсменів, 482, побували на Олімпіаді 2004 в Афінах. А от у змаганнях домашньої Олімпіади 2000 року брали участь 632 атлети.

Країна з населенням у 21 мільйон планує опинитися у п'ятірці кращих у Пекіні. На двох попередніх Олімпіадах, у Сіднеї та Афінах, Австралія була четвертою у національному рейтингу.

Спортивний директор АОК Фіона де Йонг вважає, що місце в пятірці - це реально. "Головні проблеми - це скоріше медичні, та такі, що пов'язані із кліматичними умовами в Пекіні - спекою та високою вологістю", додає вона. Тому в складі делегації 75 спеціалістів-медиків.

Букмекери вважають, що австралійцям до снаги забрати додому від 13 до 15 золотих медалей та від 41 до 50 медалей взагалі. На домашній Олімпіаді результат був у загальному заліку кращим - 58 медалей.

Цікаво, що 43 атлети з команди, що відправляється в Пекін, народилися за межами Австралії.
XS
SM
MD
LG