Доступність посилання

ТОП новини

Для постраждалих від повені надійшло 2 мільйони гривень благодійних внесків


На небюджетний рахунок уряду, відкритий Державним казначейством України для благодійних внесків та спонсорської допомоги потерпілим від стихійного лиха у західних регіонах, вже надійшло понад 2 мільйони гривень.

Гроші надсилають як підприємства і організації, так і громадяни особисто.

Зібрані кошти перераховуватимуть обласним державним адміністраціям відповідно до розподілів, визначених Робочою комісією, яку очолює перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов.

Серед тих, хто долучився до допомоги постраждалим від стихійного лиха: Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», міжнародна благодійна організація «Отчий дім», Фонд Кличків, фінансово-промислова група «Росан», Фонд Віктора Пінчука, Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та

Зокрема, фонд Ахметова закупив продуктові набори і гелікоптерами відправив їх у 9 сіл Верховинського району Івано-Франківської області (Топільче, Дземброня, Бережнице, Голове, Заріччя та Верхній Ясенів, Стеблі, Довгополе, Бистрень, Зелене).

Планується передати продукти харчування та воду у решту селищ, наземні комунікації з якими були зруйновані стихією. Загалом таких населених пунктів у районі 38.
XS
SM
MD
LG