Доступність посилання

ТОП новини

Два офіцери СБУ: Секретаріат Президента замовив Тимошенко. СБУ заперечує


Два офіцери Служби безпеки України заявляють про втручання Секретаріату Президента в роботу цього відомства.

Про це на прес-конференції заявив полковник СБУ Олександр Войтенко.

«Сьогодні СБУ займається не питаннями охорони державного суверенітету й національної безпеки, а виконує особисті вказівки керівництва Секретаріату Президента, які не мають ніякого відношення до національних інтересів України», - сказав Войтенко.

Він зазначив, що у зв'язку з цим СБУ не може займатися своїми прямими обов'язками.

Войтенко додав, що така ситуація ганьбить честь офіцерів СБУ, і вони не бажають працювати в таких умовах.

Войтенко сказав, що він і його колега майор СБУ Олексій Ніколаєнко мають намір подати заяви про звільнення у зв'язку із вказаними фактами.

З його слів, таку точку зору поділяє значна частина офіцерського складу СБУ.

Крім цього, Войтенко повідомив, що офіцери не можуть миритися із втягуванням СБУ в справу про зрадництво державних інтересів Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Войтенко вважає, що ця справа сфабрикована Секретаріатом.

«Сказати що ця справа шита білими нитками - значить не сказати нічого... СБУ змушує шукати обвинувачення на адресу прем'єр-міністра в повному абсурді, сфабрикованому керівництвом секретаріату президента», - сказав він.

При цьому офіцери закликали Президента Віктора Ющенка припинити втручання Секретаріату в роботу СБУ.

Служба безпеки України відкидає заяви двох своїх працівників

Служба безпеки називає замовною та організованою Кабінетом Міністрів конференцію 2 співробітників СБУ, які заявляють про втручання секретаріату президента в роботу цього відомства, зокрема інспіруючи справу проти Юлії Тимошенко про державну зраду.

«СБУ офіційно заявляє, що діє на принципах законності і залишається поза політикою, як це вимагає Закон», - йдеться в заяві прес-служби відомства.

27 серпня СБУ звернулася із запитом у Кабінет Міністрів із проханням надати інформацію із заяви Секретаріату про загрози державній безпеці.

18 серпня Секретаріат попросив правоохоронні органи перевірити інформацію про домовленості Блоку Юлії Тимошенко з Росією про підтримку майбутньої кандидатури від блоку на виборах Президента в Україні з боку Росії.
XS
SM
MD
LG