Доступність посилання

ТОП новини

До України не впустили російського діяча Сергія Маркова


У прес-службі Держприкордонслужби України повідомили, що депутата Державної думи Росії, директора московського Інституту політичних досліджень не допустили під вечір у четвер на територію України в аеропорті «Бориспіль» за постановою СБУ.

Державна прикордонна служба не назвала причини такого рішення. Там повідомили, що зворотнім рейсом російського діяча відправили назад до Москви.

У Службі безпеки України її неназвані представники відмовилися назвати причини недопуску Сергія Маркова до України, посилаючись на те, що міжнародна практика не передбачає обов’язкового пояснення причин відмови у в’їзді.

Марков мав узяти участь у конференції з назвою «Росія і Україна: Оцінки сторінок спільної історії» в п’ятницю в Києві. На цій конференції планується обговорення, серед іншого, проблеми Голодомору в Україні.

Сергій Марков, якого вважали наближеним до адміністрації попереднього президента Росії Володимира Путіна, відомий в Україні своєю великодержавницькою позицією, а ще участю в президентській виборчій кампанії Віктора Януковича 2004 року.

Перебуваючи в Києві наприкінці липня цього року, він, зокрема, заявив, що в разі отримання Україною Плану дій для членства в НАТО Росія ініціюватиме референдум у Криму щодо відокремлення півострова від України.
XS
SM
MD
LG