Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 11:46

Секретаріат Президента вивчить ситуацію з експортом електроенергії


Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак повідомив, що Секретаріат вивчить викладену екс-міністром палива і енергетики Юрієм Бойком інформацію про тіньові схеми експорту електроенергії.

«Я чув, що занижені ціни, якісь там темні особистості, хоча, на жаль, і при попередньому міністрові не все добре виходило», – відзначив Шлапак і наголосив, що детально вивчить ситуації на основі документів і проінформує Президента.

Юрій Бойко 23 вересня назвав придбання українською держкомпанією «Укрінтеренерго» 52% статутного фонду угорської компанії Energy Capital Trade ZRt «незграбною спробою покрити корупційні схеми у сфері експорту електроенергії з України до європейських країн».

Бойко звинуватив уряд у сприянні монополізації експорту електроенергії «приватною бізнес-групою Василя Бечваржа».

«Під прапором виходу на експортні ринки «Укрінтеренерго», чиновники Мінпаливенерго замкнули монополію на експорт приватної бізнес-групи Василя Бечваржа. Тепер у них 100-відсотковий контроль експорту з Бурштинського енергострова», – сказав екс-міністр ПЕК.

Також Юрій Бойко висловив здивування, що «українське держпідприємство «Укрінтеренерго» не може укласти прямий контракт із російською держкомпанією «Інтер РАТ ЄЕС» без посередництва групи компаній Василя Бечваржа».

«Укрінтеренерго» від 15 вересня почало купувати російську електроенергію у ВАТ «Інтер РАТ ЄЕС» через посередника.

Україна наразі виробляє електроенергії більше, аніж необхідно для внутрішніх потреб країни.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG