Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 20:17

Ющенко критикує Національний банк за зміцнення й подальше ослаблення гривні


Президент Віктор Ющенко у п’ятницю в програмі «Свобода на Інтері» на телеканалі «Інтер» заявив: «Нацбанк повинен був казати категоричне «ні» у травні, у червні. Це одна з державних структур, яка повинна говорити завжди «ні», і стояти горою за стабільність національної гривні. І те, що гривня, починаючи із травня місяця, посилилася, потім через 3 місяці відкотилася, – це свідчення того, що Нацбанк пішов на поступки в тій позиції, де він мав би до кінця стояти».

Глава держави розкритикував ті взаємини, які склалися між Міністерством фінансів і Національним банком України у 2-му кварталі 2008 року, зокрема, коли зменшення зростання інфляції було покладено на НБУ.

Віктор Ющенко допускає зміцнення курсу гривні до 4,84 UAH/USD

«Курс залежить від того, як ми зараз дамо відповідь на це питання. Якщо нашим виступам громадськість повірить, і від банківської системи відтік гривні припиниться, я хочу сказати: курс буде таким, як він сьогодні є. За 1 день ми його стабілізували. Якщо нашим словам повірять ще більше – він буде ще кращим, приміром, таким, як він був 3 місяці тому», – сказав Президент.

Ющенко назвав стабілізацію курсу гривні першим кроком до відновлення довіри українців до банківської системи.

1 серпня офіційний курс гривні становив 4,8451 UAH/USD. А курс продажу готівкового долару в обмінних пунктах київських банків становив 4,7073 UAH/USD, курс купівлі – 4,6060 UAH/USD.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG