Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 18:29

БЮТ наполягатиме на звільненні Стельмаха без подання Президента – Прем’єр


Про це Ю. Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів.

«Я впевнена у тому, що В. Ющенко співучасників всієї цієї операції (спекулятивної девальвації гривні – УНІАН) так просто не здасть, тому вони є його командою для таких надзвичайних питань в Україні, як знищення фінансової стабільності, економічної стабільності і, по суті, політичної стабільності. Саме тому я підніматиму питання, щоб наступного тижня по готовності ТСК Верховної Ради доповісти ми наполягали, щоб питання про звільнення В. Стельмаха поставили без подання Президента», – сказала Ю. Тимошенко.

У той же час, на її думку, в тому випадку, якщо Президент сам не направить до парламенту подання про звільнення В. Стельмаха, це буде свідоцтвом того, що це «одне угруповання».

Крім того, Прем'єр повідомила, що одночасно із звільненням В. Стельмаха з посади голови Нацбанку уряд має намір підготувати законопроект, який позбавить НБУ права здійснювати непрозорі процедури на валютному ринку, в системі рефінансування і в системі комунікацій з національною банківською системою.

«Зараз такий законопроект перебуває практично в стані готовності. Сьогодні ми ще до кінця дня працюватимемо. І я сподіваюся, що у понеділок або вівторок можемо внести цей законопроект у парламент», – повідомила Прем'єр-міністр.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG