Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко сподівається, що парламент у четвер ухвалить бюджет-2009


Президент України сподівається що в четвер, 25 грудня, Верховна Рада Україна ухвалить державний бюджет на 2009 рік в цілому, яким би поганим він не був.

Про це Віктор Ющенко сказав у вівторок на підсумковій річній прес-конференції «Майбутнє твориться сьогодні».

Глава держави зауважив, що він не прихильник того, аби бюджет ухвалювався потайки, без обговорення, в тому числі з органами місцевого самоврядування. «Прикро, що нація звикла до того, що бюджет країни – це предмет мрій однієї людини, яка з унікальною акторською майстерністю обмальовує фата-моргану, але парламент поставлений в ситуацію, коли великого вибору немає», – сказав Президент.

Віктор Ющенко наголосив, що парламент зобов’язаний ухвалити бюджет.

«Це повинно відбутися – перше читання – у четвер, я думаю, воно й останнє буде. Якщо не вистачить четверга – давайте в суботу, неділю, наступний понеділок працювати, але без бюджету входити в наступний рік неможливо ні теоретично, ні політично», – сказав Президент, додавши, що той проект, який підготувала керівник уряду, є «документом, проти якого немає часу, можливостей і доцільності опонувати. Країна перед фактом поставлена».

Зокрема, Віктор Ющенко наголосив, що база 2008 року не дозволить здійснити виплати заробітних плат, пенсій та інших соціальних платежів.

Кабінет Міністрів передав до Верховної Ради і представив свій проект бюджету-2009 у вівторок, 23 грудня.
XS
SM
MD
LG