Доступність посилання

ТОП новини
16 січня 2021, Київ 08:42

Постраждалим євпаторійцям обіцяють надати житло до кінця року


Прем'єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко запевняє, що всi мешканці п'ятиповерхового житлового будинку в Євпаторiї, якi втратили свої квартири внаслiдок вибуху, до кiнця року отримають нове житло.

Спілкуючись з мешканцями зруйнованого будинку, вона повідомила, що влада Євпаторії вже знайшла новий будинок, в якому за державний рахунок купуватимуть квартири для людей.

Водночас прем’єр наголосила: якщо постраждалі захочуть купити якесь інше житло, вони будуть абсолютно вільні у своєму виборі: «Нікого не заганятимуть у цей будинок силоміць».

Крiм того, за її словами, за кожну зруйновану квартиру мешканці отримають по 20 тисяч гривень авансу, а пошкоджену – по 10 тисяч.

Водночас Президент Вiктор Ющенко заявив, що влада не залишить без допомоги людей, що постраждали внаслiдок вибуху, і також запевнив, що нове житло їм нададуть до нового року.

«Я хочу сказати, що нiхто не буде забутий, влада зробить висновки з цього уроку», – запевнив Ющенко, який високо оцінив дії уряду в організації робіт з ліквідації наслідків вибуху в Євпаторії.

Глава держави, який разом з прем'єром Тимошенко ознайомився з ходом рятувальних робіт на місці трагедії, зазначив, що люди врятовані саме завдяки зусиллям тих, хто займався організацією і проведенням рятувальних робіт.

Президент оголосив завтрашній день в Україні днем жалоби. Своїм указом він також доручив урядові розробити комплексний план заходів для ліквідації наслідків трагедії.

Вибух у 5-поверховому будинку в Євпаторії стався вчора ввечері. Вибухом зруйновані 35 квартир (перший та другий під’їзди будинку) та пошкоджені квартири третього під’їзду. З-під завалів вдалося врятувати 21 людину. 19 людей загинули.

Президент і прем’єр повiдомили, що ймовірною причиною вибуху могли бути балони з киснем, що зберiгалися в пiдвалi житлового будинку.
XS
SM
MD
LG