Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 13:06

«Нафтогаз» обіцяє надати всі дані про транзит спостерігачам ЄС


Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» готова надати спостерігачам від Європейського Союзу будь-яку інформацію, пов'язану з припиненням транзиту російського газу через територію України до Європи.

Про це повідомив заступник голови правління компанії Володимир Тріколіч.

За його словами, європейські спостерігачі прибудуть до Києва сьогодні о 17:00, після чого в головному диспетчерському центрі оператора газотранспортної системи України компанії «Укртрансгаз» їм продемонструють офіційні документи про припинення російським «Газпромом» поставок транзитного газу до України.

Тріколіч зазначив, що компанія готова продемонструвати спостерігачам роботу газовимірювальних станцій у західних областях України.

При цьому він наголосив, що питання про візит моніторингової групи ЄС на газовимірювальні станції в Росії перебуває не в компетенції «Нафтогазу».

За словами Тріколіча, з 4 січня українських фахівців, які перебувають на газовимірювальних станціях у Росії, не допускають до приладів обліку. Тому «Нафтогаз» не має інформації про роботу станцій, відповідальних за надходження газу до газотранспортної системи України.

Водночас речник «Нафтогазу України» Валентин Землянський заявив, що українська сторона готова допустити росiйських спостерiгачiв для моніторингу транзиту газу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG